Magia dawnych lat. Kazimierz na starej fotografii. Prezentacja - opowieść

Magia dawnych lat. Kazimierz na starej fotografii. Prezentacja – opowieść (Galeria Drewna i Unikatowych Pamiątek Plebanka 4a)
Spacerując przez czarno-białe fotografie miasta, cofamy się w czasie o sto i więcej lat, by przyjrzeć się życiu dawnego Kazimierza, ujrzeć uliczki i miejsca, których może już nie ma, poznać kilka ważnych postaci Miasteczka, a przede wszystkim zasmakować tej tajemniczej atmosfery miejsca żyjącego jakby trochę poza czasem. W czasie tych spotkań jest trochę jak w starym kinie, zgaszone światła, ogień w kominku, kameralna przestrzeń. A potem może być jak na DKFie (dyskusyjny klub filmowy), wszystko zależy od ciekawości słuchaczy. Wspaniała alternatywa dla tradycyjnego zwiedzania, zwłaszcza w okresie poza sezonem, na pogodę i niepogodę. 

Prowadzenie: Dorota Szczuka - historyk sztuki, przewodnik turystyczny, członek Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków, członek Stowarzyszenia Dwa Brzegi. 

Bilety: 16 zł za osobę (dzieci i młodzież do 15 lat – 10 zł, dzieci do lat 8 - gratis ).  Dla akredytowanych gości festiwalu - wstęp wolny.

Oferta stała:
- w piątki - godz. 17.00
- w soboty - godz. 17.00

W pozostałe dni - na zamówienie (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny, 501 175 805).

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę