Nie żyje rowerzystka

Wczoraj przez kilka godzin wieczornych zablokowana była droga na trasie Bochotnica – Puławy. W Puławach na ulicy Włostowickiej doszło do wypadku. Policjanci na miejscu prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora.
Trasa Bochotnica – Puławy była wczorajszej nocy zablokowana przez kilka godzin. Ruch pojazdów na rondzie w Bochotnicy kierowany był na Celejów, a w Puławach na wysokości pętli autobusowej MZK zawracany w stronę miasta – i także kierowany do objazdu na Celejów.
- Wczoraj w godzinach wieczornych około godziny 19:40 otrzymaliśmy informację o wypadku drogowym na ulicy Włostowickiej w Puławach – mówi nadkom. Waldemar Łazuga z Powiatowej Komendy Policji w Puławach. – W ramach czynności policjanci ustalili, iż kierujący pojazdem osobowym marki Daewoo 34-letni mieszkaniec Puław wyprzedzając inny pojazd doprowadził do zderzenia z jadącymi z naprzeciwka od strony Kazimierza rowerzystami, w wyniku czego śmierć poniosła 41 – letnia mieszkanka Puław.
Rowerzyści poruszali się po szosie prawidłowo prawą stroną drogi. Kierowca auta był trzeźwy. Droga była zamknięta kilka godzin.
- Wyjaśniamy w tej chwili okoliczności tego zdarzenia – mówi nadkom. Łazuga.
Policjanci apelują do kierujących o ostrożność, zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę