Nie żyje rowerzystka

Wczoraj przez kilka godzin wieczornych zablokowana była droga na trasie Bochotnica – Puławy. W Puławach na ulicy Włostowickiej doszło do wypadku. Policjanci na miejscu prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora.
Trasa Bochotnica – Puławy była wczorajszej nocy zablokowana przez kilka godzin. Ruch pojazdów na rondzie w Bochotnicy kierowany był na Celejów, a w Puławach na wysokości pętli autobusowej MZK zawracany w stronę miasta – i także kierowany do objazdu na Celejów.
- Wczoraj w godzinach wieczornych około godziny 19:40 otrzymaliśmy informację o wypadku drogowym na ulicy Włostowickiej w Puławach – mówi nadkom. Waldemar Łazuga z Powiatowej Komendy Policji w Puławach. – W ramach czynności policjanci ustalili, iż kierujący pojazdem osobowym marki Daewoo 34-letni mieszkaniec Puław wyprzedzając inny pojazd doprowadził do zderzenia z jadącymi z naprzeciwka od strony Kazimierza rowerzystami, w wyniku czego śmierć poniosła 41 – letnia mieszkanka Puław.
Rowerzyści poruszali się po szosie prawidłowo prawą stroną drogi. Kierowca auta był trzeźwy. Droga była zamknięta kilka godzin.
- Wyjaśniamy w tej chwili okoliczności tego zdarzenia – mówi nadkom. Łazuga.
Policjanci apelują do kierujących o ostrożność, zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę