Kto wysłucha modlitwy o cud?

Rzeczyca. Piękna położona wśród wzgórz miejscowość, gdzie miejscowi żyją cicho i spokojnie, a turyści odpoczywają od miejskiego zgiełku. Czasem jednak – jak wszędzie zdarzają się tragedie, które rujnują ludzkie życie i potrzebne jest wsparcie innych. Pomóżmy rodzinie z Rzeczycy. Tym, którzy z niej pozostali.
Jeszcze pół roku temu stanowili szczęśliwą pięcioosobową rodzinę. Dziś zostało ich tylko dwoje. Matka i dziesięcioletni, najmłodszy syn, który w tym roku idzie do komunii.

W październiku ubiegłego roku odszedł najstarszy chorujący na cukrzycę syn. Mimo, że przyjmował regularnie leki nagle doszło do kwasicy nerek. W stanie ciężkim trafił do szpitala, z którego już nie wrócił. Dzień po pogrzebie doszło do kolejnej tragedii. W pobliskim stawie utonął średni dotknięty autyzmem syn. Teraz rodzinę dotknęło kolejne nieszczęście.

- W marcu dość nagle Brat źle się poczuł. Diagnoza była szokująca – nowotwór. Na tyle zaawansowany, że nic nie dało się zrobić. Pozostały leki i plastry przeciwbólowe. I znowu naszych modlitw o cud nikt nie wysłuchał. Ostatnie dni swojego życia Brat spędził w hospicjum, w samotności, odszedł od nas w Wielką Sobotę. Świat nasz runął od nowa, bo jak można pogodzić się z tyloma stratami w jednej Rodzinie, w przeciągu kilku miesięcy – czytamy na stronie zrzutka.pl.

Siostry zmarłego organizują zbiórki pieniędzy, żeby pomóc bratowej stanąć na nogi. Jest otwarta zrzuta.pl, robią aukcje ciast.

- Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe, gdyż Brat był jedynym żywicielem Rodziny, Bratowa z synem wynajmują mieszkanie w bloku, chcemy zabezpieczyć ich choć na tyle, by w tej chwili nie martwili się, że nie mają za co żyć, choć oczywiście pomagamy im, na ile to tylko możliwe – czytamy na stronie akcji. - Apelujemy o Waszą pomoc.

Do końca planowanej zbiórki zostało jeszcze 17 dni. Możesz pomóc? Cuda się przecież zdarzają.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę