Skrzydła? Tylko nad Kazimierzem!

Do Kazimierza po dwuletniej przerwie wraca impreza „Skrzydła nad Kazimierzem”. Organizację jej IV edycji przewidziano na pierwszą połowę września.
Projekt artystyczno – lotniczy Skrzydła nad Kazimierzem po dwóch latach przerwy wraca do Miasteczka. Impreza jednak przeniesie się z rynku głównego nad Wisłę. Przez weekend w dniach 11 – 12 września odbywać się będą pokazy lotnicze, festiwal piosenki lotniczej, kiermasz i wiele innych wydarzeń związanych z lotnictwem.
- Eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Lotniczej Skrzydła nad Kazimierzem już się rozpoczęły. Rekrutacja odbywać się będzie w trzech kategoriach: wokalistów, zespołów wokalnych i zespołów wokalno – instrumentalnych na podstawie nadesłanych filmów – mówi pomysłodawca i organizator projektu Andrzej Królikowski. – Festiwal zakończy koncert gwiazdy. Kto wystąpi w tej roli w Kazimierzu – to na razie tajemnica.  
Skrzydła nad Kazimierzem to także okazja, by porozmawiać na tematy związane z lotnictwem z fachowcami – z pilotami oraz historykami z Muzeum Sił Powietrznych z Dęblina czy IPN. Sobota będzie Dniem Dowództwa Generalnego, a niedziela Dniem Wojskowego Szkolnictwa Lotniczego.
Przygotowania do projektu trwają.
- Liczymy, że uda nam się tę imprezę przeprowadzić. Wielu covid już przechorowało, jest coraz więcej chętnych na szczepienia, co daje nadzieję na powrót do normalności – mówi Andrzej Królikowski.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę