Wjechał w płot. Odpowie przed sądem

Przed sądem stanie 40 - letni mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny, który w Bochotnicy wjechał samochodem w płot. Dlaczego?
W minioną sobotę kierujący subaru mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny wpadł w Bochotnicy w poślizg, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Przyczyną zdarzenia był nie tylko padający śnieg czy śliska nawierzchnia, ale – jak się okazało – nietrzeźwość kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że 40 latek prawie promil alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy.
- Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji 40 - latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna – mówi podkomisarz Ewa Rejn - Kozak. – Musi się także liczyć z koniecznością zapłaty świadczenia w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę