Wjechał w płot. Odpowie przed sądem

Przed sądem stanie 40 - letni mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny, który w Bochotnicy wjechał samochodem w płot. Dlaczego?
W minioną sobotę kierujący subaru mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny wpadł w Bochotnicy w poślizg, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Przyczyną zdarzenia był nie tylko padający śnieg czy śliska nawierzchnia, ale – jak się okazało – nietrzeźwość kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że 40 latek prawie promil alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy.
- Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji 40 - latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna – mówi podkomisarz Ewa Rejn - Kozak. – Musi się także liczyć z koniecznością zapłaty świadczenia w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę