Wjechał w płot. Odpowie przed sądem

Przed sądem stanie 40 - letni mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny, który w Bochotnicy wjechał samochodem w płot. Dlaczego?
W minioną sobotę kierujący subaru mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny wpadł w Bochotnicy w poślizg, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Przyczyną zdarzenia był nie tylko padający śnieg czy śliska nawierzchnia, ale – jak się okazało – nietrzeźwość kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że 40 latek prawie promil alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy.
- Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji 40 - latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna – mówi podkomisarz Ewa Rejn - Kozak. – Musi się także liczyć z koniecznością zapłaty świadczenia w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę