Marynia Figura znów potrzebuje pomocy

Marynia Figura, o której pisaliśmy w połowie ubiegłego roku, ma już 16 miesięcy. Mimo, że ostatnia bardzo skomplikowana i bardzo droga operacja się udała, potrzebna jest kolejna interwencja.
Pół roku zaledwie minęło od operacji kardiologicznej w Genewie, która uratowała życie małej Maryni. Dziewczynka cierpi na złożoną wadę serca z przełożeniem wielkich naczyń wraz z inwersją przedsionków, zarośniętą drogą odpływu krwi z serca do płuc, ubytkiem międzykomorowym, mezokardią i odwrócenie trzewi. Mimo, że operacja się udała, pojawiły się powikłania pooperacyjne.
- Zostaliśmy pilnie skierowani do szpitala. Badania potwierdziły, że doszło do przewężenia tunelu Senninga, dodatkowo okazało się, że w na serduszko uciska zgromadzony płyn – piszą rodzice na portalu SięPomaga.pl. – Jedynym sposobem na naprawę serduszka Maryni jest kolejna operacja i powrót do Genewy. Czas ucieka, stan Marysi jest bardzo ciężki... Prosimy, bądź z nami w walce o jej życie.
Operację dziecka oszacowano na ponad 400 tys. zł. Zebrano już ponad połowę środków, ale wciąż jeszcze potrzeba ponad 200 tys. zł. Rodzice proszą o pomoc. Zbiórka została zweryfikowana przez Fundację SięPomaga.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę