Marynia Figura znów potrzebuje pomocy

Marynia Figura, o której pisaliśmy w połowie ubiegłego roku, ma już 16 miesięcy. Mimo, że ostatnia bardzo skomplikowana i bardzo droga operacja się udała, potrzebna jest kolejna interwencja.
Pół roku zaledwie minęło od operacji kardiologicznej w Genewie, która uratowała życie małej Maryni. Dziewczynka cierpi na złożoną wadę serca z przełożeniem wielkich naczyń wraz z inwersją przedsionków, zarośniętą drogą odpływu krwi z serca do płuc, ubytkiem międzykomorowym, mezokardią i odwrócenie trzewi. Mimo, że operacja się udała, pojawiły się powikłania pooperacyjne.
- Zostaliśmy pilnie skierowani do szpitala. Badania potwierdziły, że doszło do przewężenia tunelu Senninga, dodatkowo okazało się, że w na serduszko uciska zgromadzony płyn – piszą rodzice na portalu SięPomaga.pl. – Jedynym sposobem na naprawę serduszka Maryni jest kolejna operacja i powrót do Genewy. Czas ucieka, stan Marysi jest bardzo ciężki... Prosimy, bądź z nami w walce o jej życie.
Operację dziecka oszacowano na ponad 400 tys. zł. Zebrano już ponad połowę środków, ale wciąż jeszcze potrzeba ponad 200 tys. zł. Rodzice proszą o pomoc. Zbiórka została zweryfikowana przez Fundację SięPomaga.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę