Budżet Obywatelski’21: zagłosuj w podcieniach!

Ponad 70 osób wzięło udział w piątkowej akcji głosowania na budżet obywatelski w Kazimierzu. Akcja zostanie powtórzona w poniedziałek 12 kwietnia w ostatni dzień głosowania.
Głosowanie na budżet obywatelski w tym roku w związku z pandemią nastręczało wiele trudności. Dla wielu mieszkańców przyjście do urzędu tylko w tej sprawie okazało się zbyt kłopotliwe. W związku z tym urzędnicy kazimierskiego magistratu wyszli do mieszkańców, którzy mogli zagłosować w czasie piątkowego targu.  Podczas tej akcji w głosowaniu wzięło udział ponad 70 osób.
Akcja zostanie powtórzona w poniedziałek 12 kwietnia, w ostatni dzień głosowania. Głos na wybrany projekt będzie można oddać w podcieniach przed Urzędem Miasta na rynku w godzinach 14 – 16.
Jeżeli jeszcze Państwo nie głosowali, zachęcamy. Do wyboru jest 5 projektów. Wszystkie ważne dla Kazimierza. Są takie, które chronią wąwozy, takie, które sprawią, że w Kazimierzu pojawi się świąteczne oświetlenie ulic, takie, które projektują urządzenie miejsca rekreacji dla rodzin nad Wisłą, a także takie, które dbają o integrację mieszkańców w czasie imprez z okazji Dnia Dziecka czy Święta Sąsiada. Zrealizowany zostanie ten z projektów, który otrzyma największą ilość głosów. Który?

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę