Budżet Obywatelski’21: zagłosuj w podcieniach!

Ponad 70 osób wzięło udział w piątkowej akcji głosowania na budżet obywatelski w Kazimierzu. Akcja zostanie powtórzona w poniedziałek 12 kwietnia w ostatni dzień głosowania.
Głosowanie na budżet obywatelski w tym roku w związku z pandemią nastręczało wiele trudności. Dla wielu mieszkańców przyjście do urzędu tylko w tej sprawie okazało się zbyt kłopotliwe. W związku z tym urzędnicy kazimierskiego magistratu wyszli do mieszkańców, którzy mogli zagłosować w czasie piątkowego targu.  Podczas tej akcji w głosowaniu wzięło udział ponad 70 osób.
Akcja zostanie powtórzona w poniedziałek 12 kwietnia, w ostatni dzień głosowania. Głos na wybrany projekt będzie można oddać w podcieniach przed Urzędem Miasta na rynku w godzinach 14 – 16.
Jeżeli jeszcze Państwo nie głosowali, zachęcamy. Do wyboru jest 5 projektów. Wszystkie ważne dla Kazimierza. Są takie, które chronią wąwozy, takie, które sprawią, że w Kazimierzu pojawi się świąteczne oświetlenie ulic, takie, które projektują urządzenie miejsca rekreacji dla rodzin nad Wisłą, a także takie, które dbają o integrację mieszkańców w czasie imprez z okazji Dnia Dziecka czy Święta Sąsiada. Zrealizowany zostanie ten z projektów, który otrzyma największą ilość głosów. Który?

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę