Budżet Obywatelski’21: zagłosuj w podcieniach!

Ponad 70 osób wzięło udział w piątkowej akcji głosowania na budżet obywatelski w Kazimierzu. Akcja zostanie powtórzona w poniedziałek 12 kwietnia w ostatni dzień głosowania.
Głosowanie na budżet obywatelski w tym roku w związku z pandemią nastręczało wiele trudności. Dla wielu mieszkańców przyjście do urzędu tylko w tej sprawie okazało się zbyt kłopotliwe. W związku z tym urzędnicy kazimierskiego magistratu wyszli do mieszkańców, którzy mogli zagłosować w czasie piątkowego targu.  Podczas tej akcji w głosowaniu wzięło udział ponad 70 osób.
Akcja zostanie powtórzona w poniedziałek 12 kwietnia, w ostatni dzień głosowania. Głos na wybrany projekt będzie można oddać w podcieniach przed Urzędem Miasta na rynku w godzinach 14 – 16.
Jeżeli jeszcze Państwo nie głosowali, zachęcamy. Do wyboru jest 5 projektów. Wszystkie ważne dla Kazimierza. Są takie, które chronią wąwozy, takie, które sprawią, że w Kazimierzu pojawi się świąteczne oświetlenie ulic, takie, które projektują urządzenie miejsca rekreacji dla rodzin nad Wisłą, a także takie, które dbają o integrację mieszkańców w czasie imprez z okazji Dnia Dziecka czy Święta Sąsiada. Zrealizowany zostanie ten z projektów, który otrzyma największą ilość głosów. Który?

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę