Z miasta

Jestem za
Dęby Niepodległości oraz tablice. Dwa dobre pomysły. Po co pomnik. Księże proboszczu proszę się opamiętać. Na burmistrza nie ma co liczyć!
Regina
Bo takie są w każdej miejscowości turystyczne, to znaczy że koniecznie i w Kazimierzu muszą być? I to akurat na głównym dojściu do Wisły? Wszystko, nawet najgorsze badziewie ma być w Kazimierzu bo w innych miejscowościach jest? Współczuję braku choćby poczucia estetyki obserwatorko.
Harry
wladza wszedzie jest taka....parafrazujac Platona(ktory twierdzil,ze u wladzy,powinni byc wzieci filozofowie....bylo,nie bylo....jego szkola przetrwala przeszlo 1000 lat--i w zasadzie DEFINITYWNIE zakonczyla starozytnosc....526r.)--to,jak juz wspomnialem....parafrazujac go--mozna by zaproponowac decyzyjne posady ludziom zdolnym--odnosze wrazenie,ze wiekszy bylby z tego pozytek.......DLACZEGO??...a bo czlowiek zdolny(tylko,nie ze ma dobra pamiec--tylko zdolny)jest dowartosciowany(np. poprzez gawiedz,ktora gniezdzi sie dookola niego) i nie potrzebuje laurow--tym samym--a co za tym idzie....podejmie jedna ...dwie decyzje...i ludek ma co robic na lata.....przy czym....decyzja...SILA RZECZY bedzie brzemienna w skutki! Jak tych ludzi zweryfikowac??...to jest bardzo proste : czlowiek,ktory jest zdolny--wie o tym.... a jak sie ktos zastanawia,czy jest......inteligentny....tzn.ze nie jest!(nie chodzi mi tu o dobra pamiec....czy tez fakt bycia oczytanym--(to ostanie to jest NAJBARDZIEJ niebezpieczne!!) Ale biorac pod uwage fakt,ze Kazimierz Zdolny skonstrulowak KIEDYS....jakis madry czlowiek to de fakto...juz COS jest zrobione....a wszelkie ULEPSZENIA,sa BARDZO trudne do przeprowadzenia--(sadzac,po aparycji....burmistrz moze tylko zepsuc....niech se tam bierze po dychu ma miecha....to mu zona lepsza zupe ugotuje)--ale niech sie nie zabiera za przemiany merytoryki architektonicznej !!
elo elo
Tak myślałem że to chodzi o to przedłużenie doliny w której jest Męćmierz, ale tej nazwy nie słyszałem
Redakcja
Jeden z komentarzy został wyłączony. Prosimy o przestrzeganie regulaminu dyskusji.
Pokaż stopkę