Z miasta

pijany znad Grodarza
Nawet gdyby chciałoby się coś ZŁEGO napisać o zmarłym to przesłanie z Gdańska powoduje, że tak, PO PROSTU, nie wolno. Wielki szacunek Panie Przewodniczący.
naprawdę trzeźwa
Tak oto rozpowszechniane są kłamstwa. Wystarczy wejść na profil Marcina Pisuli i tam widać jak przypomina o pamięci nie tylko przy okazji tej rocznicy. Mam dość czepiania się wszystkich. Jak pan Nadolski sobie organizuje wydarzenia i ogłasza je tylko w kościele to nie powód by wszyscy robili to co on chce i kiedy chce i stawali na baczność na jego zawołanie. Może wreszcie by z tym skończył. Chyba robi to tylko po to by inni mieli okazję do wypisywania typu chamskich komentarzy bo lubują się w sprawdzaniu obecności. O pamięć tu nie chodzi raczej... albo dziwnie rozumianą pamięć!
ABC vel ABC
To nie są moje wpisy - ABC. Nie znam Waszych kazimierskich układów, konstelacji - bo tutaj nigdy nie mieszkałem. Czasami komentuję z podpisem ABC ale to co tutaj pisze to nie ja.
wila
Nie wiele mnie obchodzi czy to emka czy autobus. Grunt by jezdziły o czasie a to najlepiej wie sympatyczna pani opiekująca się dziećmi.
Milicja
Dziękujemy za doniesienie. Na starych informatorach możemy zawsze liczyć. Prosimy o więcej.
Pokaż stopkę