Do aresztu... w prezencie?

Niespodziewany prezent zafundował sobie jubilat po urodzinowej uroczystości: 3 miesiące aresztu. Na początek.
Tragicznie mogła skończyć się impreza urodzinowa w jednej z podkazimierskich miejscowości.
- Zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór w jednej z podkazimierskich miejscowości. W domu 52 latka, który tego dnia obchodził urodziny, spotkało się czterech znajomych. Mężczyźni pili alkohol. W pewnym momencie gospodarz wziął nóż i ranił w plecy jednego z gości – 46 latka z Puław. Widząc to, inny z mężczyzn zadzwonił na numer alarmowy – relacjonuje podkomisarz Ewa Rejn – Kozak rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Polski w Puławach.
Poszkodowanemu pierwszej pomocy udzielili policjanci, którzy przekazali go następnie załodze karetki pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Zatrzymany przez kazimierskich policjantów 52 – letni jubilat trafił do aresztu. Wszyscy uczestnicy imprezy byli pod wpływem alkoholu, gospodarz miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie.
- Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli dowody oraz przesłuchali świadków. Zasięgnięto również opinii lekarza medycyny sądowej dotyczącej kategorii obrażeń ciała pokrzywdzonego. Na podstawie zgromadzonych w sprawie materiałów, policjanci przedstawili 52 - latkowi z gminy Kazimierz Dolny zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – mówi podkomisarz Rejn – Kozak.
Puławski sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę