Do aresztu... w prezencie?

Niespodziewany prezent zafundował sobie jubilat po urodzinowej uroczystości: 3 miesiące aresztu. Na początek.
Tragicznie mogła skończyć się impreza urodzinowa w jednej z podkazimierskich miejscowości.
- Zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór w jednej z podkazimierskich miejscowości. W domu 52 latka, który tego dnia obchodził urodziny, spotkało się czterech znajomych. Mężczyźni pili alkohol. W pewnym momencie gospodarz wziął nóż i ranił w plecy jednego z gości – 46 latka z Puław. Widząc to, inny z mężczyzn zadzwonił na numer alarmowy – relacjonuje podkomisarz Ewa Rejn – Kozak rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Polski w Puławach.
Poszkodowanemu pierwszej pomocy udzielili policjanci, którzy przekazali go następnie załodze karetki pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Zatrzymany przez kazimierskich policjantów 52 – letni jubilat trafił do aresztu. Wszyscy uczestnicy imprezy byli pod wpływem alkoholu, gospodarz miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie.
- Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli dowody oraz przesłuchali świadków. Zasięgnięto również opinii lekarza medycyny sądowej dotyczącej kategorii obrażeń ciała pokrzywdzonego. Na podstawie zgromadzonych w sprawie materiałów, policjanci przedstawili 52 - latkowi z gminy Kazimierz Dolny zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – mówi podkomisarz Rejn – Kozak.
Puławski sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę