Kazimierz od kuchni - wycieczka z przewodnikiem

Wycieczka po malowniczym Kazimierzu Dolnym dla turystów indywidualnych. Dla chętnych po zwiedzaniu obiad, na którym podane będą dania naszej kuchni regionalnej.

Miło nam będzie przybliżyć Państwu historię i ciekawostki dotyczące najbardziej romantycznego miasteczka w Polsce. Zwiedzimy kazimierskie rynki, wzgórze franciszkanów, z którego roztacza się niezapomniany widok na Miasteczko i usłyszycie Państwo, dlaczego Kazimierz jest Kazimierzem, dlaczego Dolnym, a nie Górnym, skąd wzięły się wszechobecne koguciki z ciasta i zgłębicie kilka tajemnic tego miejsca.

Dla chętnych proponujemy obiad w formie degustacji dań regionalnych z lubelskiego Powiśla. Rozgrzeją nas zupy i nalewka, smaku dopełnią pierogi. Ze względu na pracochłonność przygotowania potraw na zgłoszenia na obiad czekamy do czwartku, do godziny 15.00.

Zwiedzanie trwać będzie ok. 2 h

Cena wycieczki: dorośli 20zł /os, dzieci do 5 roku życia bezpłatnie, powyżej 5zł/os.

Wycieczka z obiadem - 60 zł/osoby dorosłej, dzieci 35 zł.

Zgłoszenia: telefoniczne 606311372 lub mailowe oprowadzanie@gmail.com.

 

Na wycieczki kulinarne zapraszamy także w sobotę o 13.00 i poniedziałek o 12.00.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę