Magia dawnych lat. Kazimierz na starej fotografii. Prezentacja - opowieść

Magia dawnych lat. Kazimierz na starej fotografii. Prezentacja – opowieść (Galeria Drewna i Unikatowych Pamiątek Plebanka 4a)
Spacerując przez czarno-białe fotografie miasta, cofamy się w czasie o sto i więcej lat, by przyjrzeć się życiu dawnego Kazimierza, ujrzeć uliczki i miejsca, których może już nie ma, poznać kilka ważnych postaci Miasteczka, a przede wszystkim zasmakować tej tajemniczej atmosfery miejsca żyjącego jakby trochę poza czasem. W czasie tych spotkań jest trochę jak w starym kinie, zgaszone światła, ogień w kominku, kameralna przestrzeń. A potem może być jak na DKFie (dyskusyjny klub filmowy), wszystko zależy od ciekawości słuchaczy. Wspaniała alternatywa dla tradycyjnego zwiedzania, zwłaszcza w okresie poza sezonem, na pogodę i niepogodę. 

Prowadzenie: Dorota Szczuka - historyk sztuki, przewodnik turystyczny, członek Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków, członek Stowarzyszenia Dwa Brzegi. 

Bilety: 16 zł za osobę (dzieci i młodzież do 15 lat – 10 zł, dzieci do lat 8 - gratis ).  Dla akredytowanych gości festiwalu - wstęp wolny.

Oferta stała:
- w piątki - godz. 17.00
- w soboty - godz. 17.00

W pozostałe dni - na zamówienie (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny, 501 175 805).

Skomentuj

Mapa


Pokaż stopkę