Imprezy i wydarzenia w Kazimierzu Dolnym


Kazimierz Dolny z przewodnikiem i humorem

Data: 31 maja

Miejsce: Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.

Wycieczka z przewodnikiem i humorem

Data: 1 czerwca

Miejsce: Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.

Wycieczka z przewodnikiem i humorem

Data: 1 czerwca

Miejsce: Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.

Nie znaleziono imprez w danym terminie

Aktualności Kazimierz Dolny

Wspólny wyjazd rodzinny albo z grupą przyjaciół to wyjątkowa okazja do zacieśnienia więzi i tworzenia wyjątkowych wspomnień. Polacy coraz chętniej wybierają kilkudniowy wypoczynek w innym mieście, w którym mają okazję poznać jego historię i kulturę, zwiedzić zabytki i zobaczyć najważniejsze atrakcje, a także spróbować lokalnych specjałów. Wyjazd większej grupy osób wymaga jednak dłuższych przygotowań niż samotna podróż czy city break we dwoje. Jak przygotować się na city break w większym gronie? Materiał powstał przy współpracy reklamowej z eskyPL.
W dzisiejszych czasach moda męska ewoluuje z niesamowitą szybkością, a spodnie męskie stanowią kluczowy element garderoby, który może zdefiniować cały strój. Od klasycznych krojów po nowoczesne fasony, trend w spodniach męskich na ten sezon oferuje coś dla każdego, niezależnie od indywidualnego stylu i preferencji. Oto przegląd najgorętszych trendów w spodniach męskich, które dominują na wybiegach i ulicach miast. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z OzoneePL.
Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby wszystkie informacje dotyczące zakupów online z różnych sklepów były dostępne w jednym miejscu? InPost Pay to usługa, która to umożliwia. Dzięki jednemu przyciskowi na stronie produktu, możesz przenieść koszyk i całe zamówienie do aplikacji InPost, gdzie płatność i dostawę załatwisz sprawnie i bezproblemowo. Materiał powstał dzięki współpracy reklamowej z InPost Pay.
Gdy zbliża się okres świąteczny, powietrze wypełnia się podekscytowaniem, radością i niepowtarzalną aurą świętowania. Święta Bożego Narodzenia, czas dawania, dzielenia się i wyrażania miłości, niosą ze sobą wyjątkową tradycję - dawanie prezentów. Pośród splendoru tej tradycji kryje się często pomijany, a istotny element: papier pakowy. Zapakowane prezenty ozdobione kolorowym papierem i wstążkami są symbolem sezonu. Jednak znaczenie papieru do pakowania w szczytowym sezonie sprzedaży wykracza daleko poza samą estetykę. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z PakujToPL.
Bezpieczeństwo za kółkiem to najważniejsza kwestia związana z prowadzeniem samochodu. Szczególnie ważne jest to podczas dłuższych podróży, które - ze względu na przedłużony czas spędzony w pojeździe - mogą wiązać się z mniejszymi lub większymi problemami po drodze. Warto zatem pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dzięki którym możliwe jest uniknięcie kłopotów w późniejszym czasie. Oto najważniejsze z nich! Artykuł sponsorowany przy współpracy reklamowej z WartaPL.
Zastanawiasz się, jaka lodówka będzie udanym zakupem? Sprawdź propozycje marki Haier! Są bardzo dobrze oceniane przez szukających większych pojemności w dobrej cenie! Zobacz, czym się kierować przy wyborze sprzętu do twojej kuchni!
Człowiek jest tylko człowiekiem, a zatem istotą niedoskonałą, omylną. Zawsze może popełnić błąd, zdekoncentrować się, zasłabnąć, usnąć... Błędy osoby kierującej samochodem mogą mieć tragiczne konsekwencje. Dlatego też coraz więcej modeli aut wyposażonych jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z carVertical.
Okres wakacyjny sprzyja wypoczynkowi nad wodą. W województwie lubelskim niezwykłym zainteresowaniem cieszą się jeziora, znajdujące się na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, ale nie tylko. Które z nich są najlepsze i najbezpieczniejsze do wypoczynku? Oto nasze propozycje.
Wyjeżdżając na wakacje, trzeba pamiętać o wykupieniu dobrego ubezpieczenia podróżnego. Wybór produktu może jednak nie być prosty. Odpowiednia polisa turystyczna powinna być dostosowana do Twoich potrzeb. Dowiedz się, co warto objąć ubezpieczeniem. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z Nationale Nederlanden.
29 lipca 2023 w malowniczym Kazimierzu Dolnym zaśpiewa Agnieszka Chylińska! Jedna z najbardziej cenionych i popularnych polskich wokalistek wystąpi na scenie w Kamieniołomach, w ramach letniej serii koncertów plenerowych Muzyczny Kazimierz. Wcześniej ogłoszono także takich artystów, jak: Kult, Nocny Kochanek, Lady Pank, LemON oraz Mrozu. Bilety na wszystkie wydarzenia są już dostępne w sprzedaży, a kolejne ogłoszenie wkrótce!
11 sierpnia 2023 roku, na plenerowej scenie Muzycznego Kazimierza w Kamieniołomach, wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich zespołów heavymetalowych - Nocny Kochanek! To kolejna gwiazda, która zagra tego lata w sielskim Kazimierzu Dolnym. Wśród dotychczas ogłoszonych artystów znaleźli się także: Kult, LemON, Lady Pank oraz Mrozu. Kolejne ogłoszenia wkrótce! Bilety na wszystkie wydarzenia są już dostępne w sprzedaży.
12 sierpnia 2023 roku, na plenerowej scenie Muzycznego Kazimierza w Kamieniołomach, wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych - LemON! To kolejna gwiazda, która dołącza do składu wykonawców, którzy tego lata zagrają w sielskim Kazimierzu Dolnym. Wśród dotychczas ogłoszonych artystów znaleźli się także: Kult, Lady Pank oraz Mrozu. Kolejne ogłoszenia wkrótce! Bilety na wszystkie wydarzenia są już dostępne w sprzedaży.
KULT dołącza do grona polskich gwiazd, które latem tego roku wystąpią na plenerowej scenie Muzycznego Kazimierza! Legendarna formacja Kazika Staszewskiego zagra w Kazimierzu Dolnym już 28 lipca. To niepowtarzalna szansa, by zobaczyć na żywo jedną z najważniejszych grup w polskiej historii rocka, w wyjątkowym i malowniczym otoczeniu jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Bilety dostępne w sprzedaży!
MROZU kolejną gwiazdą letniego cyklu weekendowych koncertów plenerowych Muzyczny Kazimierz, które w lipcu oraz sierpniu 2023 odbędą się w malowniczym Kazimierzu Dolnym. Laureat aż pięciu statuetek Fryderyków 2023 wystąpi na scenie kazimierskich Kamieniołomów 19 sierpnia 2023. Bilety na koncert trafiły do sprzedaży!
Lady Pank, legenda polskiego rocka, pierwszą ogłoszoną gwiazdą letniego cyklu weekendowych koncertów plenerowych Muzyczny Kazimierz, które odbędą się w malowniczym Kazimierzu Dolnym w lipcu oraz sierpniu 2023. Popularna formacja wystąpi na scenie kazimierskich Kamieniołomów w piątek, 18 sierpnia. Bilety na koncert trafiły do sprzedaży!
12 lipca wystartuje kolejna, tym razem jubileuszowa edycja kultowego festiwalu Kazimiernikejszyn organizowanego w Kazimierzu Dolnym. Co roku miasto to odwiedza wielu znanych i lubianych artystów muzycznych, a także wyjątkowo liczna publika. Ten festiwal to wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie nie tylko koncerty, ale także różnego rodzaju atrakcje, zabawy, czy nawet spotkania tematyczne. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z goingapp.pl.
Czas mija nieubłaganie, a wspomnienia związane z latami szkolnymi towarzyszą nam przez całe życie. Końcówka maja to czas, kiedy uczniowie z niecierpliwością oczekują na zakończenie roku szkolnego. To także okres, kiedy wielu z nich zastanawia się, jakie pamiątki z tych lat zatrzymać, aby w przyszłości móc wrócić do nich z uśmiechem na ustach. W tym artykule postaramy się przyjrzeć, jakie pamiątki warto zachować i jak pielęgnować wspomnienia związane z latami spędzonymi w szkole. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z cewe.pl.
Miejsce to rzeczywiście urokliwe, chociaż wciąż widać niezaleczone jeszcze rany: podcięte skarpy lessowe, pustka po nielegalnie wyciętych drzewach, bajorko po dawnym stawie rybnym. Miały tu stać trzy nielegalnie postawione drewniane dacze. Nie stoją. A natura powoli dochodzi do siebie.
Od Kazimierza oddalam się coraz bardziej. Bo wąwozów wokół naprawdę jak w „Panu Tadeuszu” grzybów: w bród! Tym razem Wierzchoniów i głębocznica na Miturę.
Z okazji świąt wielkanocnych
życzymy naszym Czytelnikom zdrowia przede wszystkim
i wiary w to, że to, co dobre, jest na wyciągnięcie ręki.
Wesołych Świąt!
Redakcja Kazimierskiego Portalu Internetowego
Pokaż stopkę