"Ornamenty z natury - skrzynia skarbów..." - warsztaty decoupage

Muzeum Nadwiślańskie zaprasza w sobotę 5 grudnia do Oddziału Przyrodniczego na jednodniowe, bezpłatne warsztaty decoupage  "Ornamenty z natury – skrzynia skarbów Kazimierskiego Parku Krajobrazowego".

Zajęcia skierowane są dla wszystkich, którzy chcą poznać podstawowe elementy zdobienia przedmiotów techniką decoupage oraz zgłębić tajniki tego bardzo wciągającego hobby. Każdy z uczestników będzie mógł ozdobić kuferek wybranym przez siebie motywem, inspirowanym przyrodą Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Własnoręcznie pomalowana i udekorowana skrzyneczka będzie doskonałym miejscem do przechowywania „skarbów” przywiezionych z okolic Kazimierza Dolnego. Muzeum zapewnia wszystkie niezbędne materiały plastyczne.

Gdzie i kiedy? – warsztaty odbędą się w Oddziale Przyrodniczym (ul. Puławska 54) w dniu 5 grudnia 2015 r. od godz. 09:00. Czas trwania: ok. 3 godz.

Uczestnicy – warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych przyrodą i zdobnictwem.

Zapisy – zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmujemy pod numerem telefonu 81 88 10 326, od poniedziałku do piątku w godz. 07:30-15:30, w terminie do 27 listopada 2015 r. Organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników w przypadku wyczerpania się miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę