Kazimierz na starej fotografii

Opowieści o dawnym Kazimierzu Dolnym przekazane w formie anegdot, w scenerii i klimacie starego kina.

Zapraszam na opowieści o Kazimierzu Dolnym przekazane w formie anegdot, w scenerii i klimacie starego kina. W nie mniej magicznym miejscu, jakim jest Galeria Drewna i Kazimierskich Aniołów.

 

„Magia dawnych lat”… to wirtualna forma zwiedzania Kazimierza Dolnego, wspaniała alternatywa dla tradycyjnej wycieczki, by w krótkim czasie poczuć genius loci Kazimierza Dolnego.

Spacerując przez czarno-białe fotografie, cofamy się w czasie o sto i więcej lat, by przyjrzeć się życiu dawnego Kazimierza, ujrzeć uliczki i miejsca, których może już nie ma, ale przede wszystkim zasmakować atmosfery miejsca żyjącego jakby trochę poza czasem.

 

Prezentacja–opowieść kazimierskiego przewodnika, Doroty Szczuki, przybliży także wybitne i ciekawe postaci miasteczka, wyjątkowe miejsca, zwyczaje i magię dawnego miasteczka ze starych fotografii.

 

DOROTA SZCZUKA – historyk sztuki, przewodnik turystyczny, członek Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków oraz Stowarzyszenia Dwa Brzegi. W Kazimierzu Dolnym prowadzi Galerię Drewna i Kazimierskich Aniołów.

 

MIEJSCE | Galeria Drewna i Kazimierskich Aniołów, ul. Plebanka 4a, Kazimierz Dolny

godz. 9.30-11.00 

 

BILETY | 25 zł – normalny, 10 zł – ulgowy / młodzież do l.18

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA  (max. do 6 osób)  + maseczki 

konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc: tel. 501 175 805

 

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę