Kazimierz Dolny wspiera WOŚP - licytacja kazimierskich atrakcji online

Lot widokowy nad Kazimierzem, przejażdżki bryczką, busikiem, autem terenowym, kajakiem, statkiem, motorówką a także obraz, bukiet kwiatów czy kosz słodyczy to tylko niektóre rzeczy, które można wylicytować na aukcji internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadzonej przez sztab WOŚP przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Sprawdź, co jeszcze wystawiają kazimierscy przedsiębiorcy! Wylicytuj! Przyjedź do Kazimierza!
Już w niedzielę 31 stycznia w godzinach 8:00 - 13:00 odbędzie się online licytacja atrakcji przygotowanych przez kazimierskich przedsiębiorców w ramach akcji "Kazimierz Dolny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy". Licytowane też będą gadżety WOŚP. Wszystkie licytowane rzeczy prezentowane są na stronie Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza
Licytacja odbędzie się na platformie FORMS, do której doprowadzi Państwa link pod zdjęciem wybranej atrakcji na profilu szkoły. Licytację zaczyna się od symbolicznej złotówki. Wygra ten, kto zaoferuje najwyższą kwotę za daną atrakcję lub gadżet. Proponowane przez Państwa kwoty będą ukazywały się w czasie licytacji w komentarzach pod daną atrakcją.
Życzymy udanej licytacji! Niech będzie to powód do wsparcia laryngologii i diagnostyki głowy, a także do odwiedzenia Kazimierza - wylicytowane atrakcje będą dostępne przez cały 2021 r.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę