Archiwum - lipiec 2020

Przed nami pierwszy lipcowy weekend. Jak ten czas spędzić w Kazimierzu Dolnym? Przedstawiamy listę aktualnych imprez i wydarzeń, które zostaną zorganizowane podczas nadchodzących wolnych dni.
Już dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy w tym roku festiwal z udziałem publiczności. W farze podczas Wirtualnego Kazimierskiego Festiwalu Organowego obowiązywać będzie reżim sanitarny.
Z kazimierskiego rynku wyruszył III Motocyklowy Rajd 100-lecia Bitwy Warszawskiej Polska – Litwa – Łotwa organizowany przez Stowarzyszenie Wołyński Rajd Motocyklowy. Bierze w nim udział 25 osób: 20 motocykli i 1 auto techniczne.
Festiwal Kapel i Śpiewaków zakończy tegoroczne wakacje.  Organizatorzy podali daty: 28 i 29 sierpnia.
Jeszcze tylko do niedzieli trwa Restaurant Week, którego obecna edycja odbywa się pod hasłem #WiwatGoście! Znamy zwycięzcę konkursu!
8 koncertów w sobotnie wieczory lipca i sierpnia. Pierwszy z nich już w najbliższą sobotę. Startuje Wirtualny Kazimierski Festiwal Organowy.
Lipiec na kazimierskim odcinku Wisły rozpoczął się… od wypadku. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
Dobiega końca kolejna edycja Restaurant Week - największego w Polsce wydarzenia kulinarnego. Biorą w nim udział także restauracje z Kazimierza Dolnego i okolic.

Archiwum