Nowa radna - już po ślubowaniu

Skomentuj (6)

Kazimierscy radni znów są w komplecie. Nową radną na miejsce Leszka Skocza, który złożył mandat, została Mariola Materek.

Podczas ostatniego posiedzenia Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym odbyło się ślubowanie nowej radnej – Marioli Materek, która wygrała lipcowe wybory uzupełniające. Okręg wyborczy, który od tej pory jest reprezentowany przez Mariolę Materek obejmuje ulice: Albrechtówka, Czerniawy, Dębowe Góry, Małachowskiego, Słoneczna oraz miejscowości: Mięćmierz i Okale.

- Jestem radną z okręgu obejmującego nie tylko moją miejscowość, ale także kilka kazimierskich ulic. Na pewno na sesjach poruszać będę sprawy bieżące, nurtujące mieszkańców – mówi radna Mariola Materek. –Oprócz tego na pewno spróbuję podjąć działania w sprawie wodociągu, ponieważ jesteśmy jedynym sołectwem w gminie, które jeszcze tego wodociągu nie ma. Poza tym priorytetem dla mieszkańców Mięćmierza jest droga dojazdowa, której nie mamy, podobnie jak zwykłej ścieżki, którą moglibyśmy bezpiecznie dojść do miasta. Brak tam także oświetlenia.

Zadania, które chciałaby zrealizować nowa radna, do łatwych nie należą, zwłaszcza że jej kadencja po wyborach uzupełniających będzie krótka. Pozostaje więc życzyć powodzenia i trzymać kciuki, bo jak ważne to sprawy, wiedzą najlepiej wyborcy Marioli Materek.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Miś
  Mariusz wystartuj i zarabiaj jeśli masz taką możliwość. Gdybyś się orientował to nie pisał byś bzdur.
 • Mariusz
  To może radna tak wystąpi z wnioskiem o podwyższenie pensji burmistrzowi bo te kilkanaście tysięcy mu chyba nie wystarcza. Co tam jakaś droga jak burmistrz ma mieć problem z orkiestrą, a potem to odkręcać.
 • Chłop z Okala.
  Ale ładna Pani.
 • Z miasta
  Na tej sesji działy się o wiele ciekawsze rzeczy niż ślubowanie nowej radnej. Burmistrz odsłonił swoją mentalność... Zatrważające. Poczucie, że wszystko jest okej skandaliczne.
  • pijany znad Grodarza
   niemniej jednak, fakt ślubowania nalezy podkreslić , bo niektorzy radni ZAPOMNIELI o takowym. W tym dniu przypomnial o tym rownież radny Jakub Próchniak.
  • Eeeee
   A co robił????

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę