Rada Miejska znów w pełnym składzie!

Skomentuj (13)

Rada Miejska w Kazimierzu Dolnym znów kompletna. Od momentu złożenia mandatu przez radnego Leszka Skocza upłynęło kilka miesięcy. W niedzielę, 10 lipca odbyły się wybory uzupełniające. Nową radną została Mariola Materek.

Od kwietnia br., kiedy radny Leszek Skocz złożył mandat, w Radzie Miejskiej w Kazimierzu Dolnym brakowało jednego członka. W niedzielę, 10 lipca odbyły się wybory uzupełniające.  Głosowano na kandydatów w okręgu wyborczym nr 5, obejmującym ulice: Albrechtówka, Czerniawy, Dębowe Góry, Małachowskiego, Słoneczna oraz Mięćmierz i Okale.


Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej, uprawnionych do głosowania było 402 wyborców. Wydano jedynie 47 kart do głosowania, z czego 46 głosów było ważnych.


Kandydatów na radnych było dwoje. Zwyciężyła Mariola Materek zdobywając 39 głosów. Drugim kandydatem był Marian Wierak, który otrzymał 7 głosów.


Tym samym wakujące stanowisko radnego w gminie Kazimierz Dolny znowu się zapełniło. Na kolejnej, lipcowej sesji, prawdopodobnie zobaczymy już nowy, pełny skład Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • obserwator
  na jakiej zasadzie dalej radnym jest pan Kozlowski czy on ma jeszcze odrobine honoru?
 • Lilianna
  "Wisła", skoro nie znasz również innych radnych to co Cie obchodzi akurat ta Pani? Ty się pochwaliłaś kim jesteś i gdzie pracujesz? Zdjęcie pokaż to obejrzymy...
 • Al Capone
  Z tego co wiem "WISŁA" kobieta po studiach, matka dwójki dzieci z zawodu nauczyciel.
 • Wisła
  Kim w ogóle jest ta pani. Można poprosić o jakąś notkę biograficzną albo zdjęcie. W Kazimierzu to nawet nie wiem jak ci radni wyglądają i co w życiu robią.
 • Obywatel
  Propsuje Pani Mariolu. Pozdrowienia ze Zwolenia
 • Sympatycy
  To najlepszy wybór dzięki mądrym mieszkańcom - wyborcom. Pani Mariolu gratulujemy z całego serca! Wierzymy , że dzięki Pani osobie i chęci niesienia dobrych zmian Pani decyzje przyniosą wiele dobrego dla naszego ukochanego Kazimierza! Do życzeń dołączają się mieszkańcy mazowieckiego Warszawy, Radomia i wszyscy sympatycy. Bóg z Panią. Trzymamy kciuki.
 • kamien
  Czy Materek to żona byłem milicjanta czy tam policjanta? To ta pani?
  • kambi
   Kamien czy Kamień łupany? niech rzuci kamień kto jest bez winy. Z Kazimierza piszesz?Co chcesz zyskać przez ten wpis
  • Do kamburka/kamburki?
   po co to piszesz kmień? kambur .zrobiłeś coś dobrego dla miasta czy tylko na necie siedzisz
  • Z miasta
   Z tego co wiem to ta pani. Co się ludzie oburzacie? To coś złego być w służbach mundurowych.
 • pijany znad Grodarza
  Rozśmieszył mnie ten PRZYRZĄD " zapewnijacy " OCHRONĘ DANYCH OSOBOWYCH. Z kolei SZKLANA URNA , już w trakcie głosowania, ukazywała kto , jak głosował.
  • Do pijanego znad Grodarza
   Pijany byłeś nad urną?nie wpadnij do Grodarza......
  • pijany znad Grodarza
   byłem przy urnie. Nad urna fruwaja ANIOŁY. Nie wiedziałeś o tym ?

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę