Rada Miejska znów w pełnym składzie!

Skomentuj (13)

Rada Miejska w Kazimierzu Dolnym znów kompletna. Od momentu złożenia mandatu przez radnego Leszka Skocza upłynęło kilka miesięcy. W niedzielę, 10 lipca odbyły się wybory uzupełniające. Nową radną została Mariola Materek.

Od kwietnia br., kiedy radny Leszek Skocz złożył mandat, w Radzie Miejskiej w Kazimierzu Dolnym brakowało jednego członka. W niedzielę, 10 lipca odbyły się wybory uzupełniające.  Głosowano na kandydatów w okręgu wyborczym nr 5, obejmującym ulice: Albrechtówka, Czerniawy, Dębowe Góry, Małachowskiego, Słoneczna oraz Mięćmierz i Okale.


Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej, uprawnionych do głosowania było 402 wyborców. Wydano jedynie 47 kart do głosowania, z czego 46 głosów było ważnych.


Kandydatów na radnych było dwoje. Zwyciężyła Mariola Materek zdobywając 39 głosów. Drugim kandydatem był Marian Wierak, który otrzymał 7 głosów.


Tym samym wakujące stanowisko radnego w gminie Kazimierz Dolny znowu się zapełniło. Na kolejnej, lipcowej sesji, prawdopodobnie zobaczymy już nowy, pełny skład Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • obserwator
  na jakiej zasadzie dalej radnym jest pan Kozlowski czy on ma jeszcze odrobine honoru?
 • Lilianna
  "Wisła", skoro nie znasz również innych radnych to co Cie obchodzi akurat ta Pani? Ty się pochwaliłaś kim jesteś i gdzie pracujesz? Zdjęcie pokaż to obejrzymy...
 • Al Capone
  Z tego co wiem "WISŁA" kobieta po studiach, matka dwójki dzieci z zawodu nauczyciel.
 • Wisła
  Kim w ogóle jest ta pani. Można poprosić o jakąś notkę biograficzną albo zdjęcie. W Kazimierzu to nawet nie wiem jak ci radni wyglądają i co w życiu robią.
 • Obywatel
  Propsuje Pani Mariolu. Pozdrowienia ze Zwolenia
 • Sympatycy
  To najlepszy wybór dzięki mądrym mieszkańcom - wyborcom. Pani Mariolu gratulujemy z całego serca! Wierzymy , że dzięki Pani osobie i chęci niesienia dobrych zmian Pani decyzje przyniosą wiele dobrego dla naszego ukochanego Kazimierza! Do życzeń dołączają się mieszkańcy mazowieckiego Warszawy, Radomia i wszyscy sympatycy. Bóg z Panią. Trzymamy kciuki.
 • kamien
  Czy Materek to żona byłem milicjanta czy tam policjanta? To ta pani?
  • kambi
   Kamien czy Kamień łupany? niech rzuci kamień kto jest bez winy. Z Kazimierza piszesz?Co chcesz zyskać przez ten wpis
  • Do kamburka/kamburki?
   po co to piszesz kmień? kambur .zrobiłeś coś dobrego dla miasta czy tylko na necie siedzisz
  • Z miasta
   Z tego co wiem to ta pani. Co się ludzie oburzacie? To coś złego być w służbach mundurowych.
 • pijany znad Grodarza
  Rozśmieszył mnie ten PRZYRZĄD " zapewnijacy " OCHRONĘ DANYCH OSOBOWYCH. Z kolei SZKLANA URNA , już w trakcie głosowania, ukazywała kto , jak głosował.
  • Do pijanego znad Grodarza
   Pijany byłeś nad urną?nie wpadnij do Grodarza......
  • pijany znad Grodarza
   byłem przy urnie. Nad urna fruwaja ANIOŁY. Nie wiedziałeś o tym ?

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę