Będzie rzecznik prasowy?

Skomentuj (35)

W kazimierskim magistracie szykują się zmiany. Ogłoszono właśnie nabór na nowe stanowisko pracy związane z promocją i kontaktami z mediami. Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym będzie miał rzecznika prasowego!

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze do spraw promocji i kontaktów z mediami. W zakres podstawowych zadań pracownika wchodzić będą m.in.: prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem kampanii informacyjnych, fotografowanie, dokumentowanie imprez i wydarzeń ważnych dla miasta, kontakty z mediami, opracowywanie materiałów graficznych i multimedialnych czy redakcja strony internetowej i portali społecznościowych. Czy to oznacza, że kazimierski magistrat będzie miał swojego rzecznika prasowego? A jeśli tak, to skąd pomysł na utworzenie takiego stanowiska pracy?

- Chcemy trochę zreorganizować pracę w urzędzie – mówi Hubert Banaszek, zastępca burmistrza Kazimierza Dolnego. – Jest bardzo dużo pracy związanej z promocją i organizacją imprez. Do tego dochodzą kontakty z mediami. Chcemy, by za to wszystko była odpowiedzialna jedna osoba. Nie oznacza to jednak, że wzrośnie liczba etatów. Postaramy się tak to wszystko zreorganizować, by nie ponieść dodatkowych kosztów.

Zainteresowani tą ofertą pracy mają czas do 25 sierpnia na złożenie aplikacji. Jakie warunki trzeba spełnić? Mieć polskie obywatelstwo, średnie wykształcenie i trzyletni staż pracy, w tym, co najmniej roczny w administracji samorządowej. Dodatkowo potrzebna jest znajomość zagadnień z zakresu grafiki komputerowej oraz umiejętność zarządzania stronami internetowymi poprzez panele typu CMS.
Wybrany pracownik ma rozpocząć pracę najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. Być może nawet od września.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (28)

 • Ten
  Do Twoich pytań:) @tamten - jakże trafnych
  Moje jedno
  Nagrodzeni w dziedzinie kultury- jak donosi Wspólnota
  Za co konkretnie został nagrodzony dyrektor KOKPiT u ?
  :) ciekawe
 • tamten
  A ja się pytam, po co został zreorganizowany Ośrodek Kultury? Wszak powstał Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki? To jednostka samorządowa finansowana przez gminę, z bardzo wysoką pensją jej dyrektora i jego premiami. Pytam - w jakim zakresie obecny KOKPiT zajmuje się promocją miasta, gminy, samorządu? Tyle ludzi tam pozatrudniano, z jakimi umiejętnościami? Jeden ma być od fotografowania, drugi od pisania i mówienia publicznie, a trzeci od organizacji imprez, a czwarty... wszak to sami znakomici humaniści!!! I jeszcze potrzebny rzecznik UM? Wiadomo, półmetek obecnej kadencji burmistrza, wybory się zbliżają małymi krokami, ale zaraz nabiorą tempa.
  Jeszcze raz pytam o zadania statutowe KOKPiTu i dlaczego obecna dyrekcja ich nie realizuje? Gdzie współpraca pomiędzy Urzędem i KOKPitem?
  Państwo na intratnych posadach samorządowych - do roboty się weźcie a nie mnóżcie stanowiska, za które my będziemy płacić.
 • kazimierzanka
  Czy jest już rzecznik prasowy? Kto wygrał konkurs?
 • Ram pam pam
  Redakcją Burmistrz jest wspaniały i kieruję mu pochwały niech ma rzecznika prasowego złotoustego
 • Redakcja
  Prosimy o komentarze zgodne z regulaminem dyskusji, inaczej będą one usuwane.
 • ciekawski
  Aparat fotograficzny posiadam.Zdjęcia z Kazimierza też.Wykształcenie też się nadaje. Najgorzej ze stażem w administracji.Żona mówi że mam parcie na szkło,ale w Kazimierzu tylko Tygodnik Powiśle.Szkoda nie nadaję się.Uważam że pani Bakinowska się nadaje.Posiada dużo aparatów i komputerów.
 • ixi
  hahaha "nie zapomni"

  i co z tego ?
  • pixi
   Jak to co? Szkoła pusta, kasa miejska pusta, dzieci nie ma, a Ty się pytasz i co z tego? Przecież są odpowiedzialne osoby za postawienie drogiego, niewykorzystanego "pomnika" Otóż owe osoby powinny publicznie przeprosić Mieszkańców za swoją głupotę i nieodpowiedzialność, albo przedstawić koncepcję co ma się znajdować w 27 salowym budynku szkolnym.
 • stefan
  Rzecznik prasowy jest bardzo potrzebny zważywszy zwłaszcza na nową szkołę... Niebawem zostanie ukończona, w przyszłym roku (być może wiosną) ma rozpocząć się w niej nauka, a tu w GZSie nie będzie pierwszej klasy, o czym dziś dowiedziałem się od jednego z rodziców pierwszoklasisty. Ponoć zgłosiło się tylko 4 dzieci... a to za mało na utworzenie klasy. Brawo dla pana dyrektora Arbuza i burmistrza Duni za mega pomnik. Panowie Kazimierz Wam tego nie zapomni.
 • Kazimierz-anka
  Rzecznik jest potrzebny od zaraz! I to przez to forum! Tyle postów i pytań, a Burmistrz milczy. Wniosek nie wie jak ma parę słów sklecić, jak skomentować falę oburzenia, jak odpowiedzieć na parę pytań. Wyrazy współczucia Burmistrzu tyle ma pana na głowie i jeszcze pan sobie dokłada.
 • ixi
  moje źródło podaje że Łykowo Kazimierskie
 • z miasta
  Rzecznik prasowy to jeszcze "mały pikuś" w porównaniu z tym co słyszałem na dzisiejszym targowisku. Ponoć szykuje się zmiana nazwy miasteczka na Banaszkowo... Coś, ktoś wie, o co chodzi?
 • Dabrowka
  Kogosmy na tego burmistrza wybrali? Kim on sie otacza? ja przepraszam
 • Jan
  Co najmniej średnie wykształcenie 😄
  To są jeszcze takie oferty pracy...??!
  No cóż.... w końcu to tylko rzecznik prasowy, grunt żeby się znał na aparatach fotograficznych 😉
  Czy radni w ogóle wiedzą co się dzieje w tym mieście??! Czy działa jakaś komisja rewizyjna?
  Proszę zająć się kwestią tego konkursu!
  • Kazimierzak
   Nie radni nic nie wiedza... Siedzą pochowani w domach. Prężą się sesjach i na koncercikach. Zawsze mili dla Geniusza Karpat. No jeszcze pod wpływem wjeżdżają na rynek lub składają mandaty.
 • zdzislaw.
  Z tego co czytam to jedyną sensowną wypowiedzią i na temat jest post "pijanego znad Grodarza" rzecznicy jak zauważyłem zajmują się nie promocją, a podaniem w wygłaskanej formie historii pracy urzędu, by ludzie nie wieszali psów na Burmistrzu, a właśnie na nim. Tylko nie wiem czy to dobre będzie dla pana Pisuli i jego parcia na szkło. Bo dużą część występów przejmie rzecznik. Pozdrawiam Kazimierzaków.
 • nocny marek
  Najważniejsza z niezbędnych umiejętności kandydata wydaje się obsługa profesjonalnego aparatu fotograficznego.
  Na dodatek udokumentowana.
  To bardzo rzadka umiejętność wśród pracowników administracji samorządowej.
  Rozumiem frustrację absolwentów dziennikarstwa, medioznawstwa, public relations, marketingu politycznego czy socjologii, którzy posiadając odpowiedni staż pracy i doświadczenie w zawodzie (także zajęcia z fotografii reporterskiej) nie mieli szczęścia być przez jakiś czas asystentem samorządowca.
  To ciekawe, że biegłej znajomości zagadnień związanych z grafiką komputerową, zarządzaniem stronami internetowymi,doskonałej znajomości rynku branży turystycznej, czy wreszcie języka polskiego już nie trzeba dokumentować.
  Myślę, że poprzeczka w tym konkursie jest zwieszona bardzo wysoko. Tak wysoko, że może ponad nią przejść tylko jeden kandydat.
  • Ignacy Jolola
   To może reszta przejdzie pod spodem i będą pierwsi? :)
 • Franek
  Popieram Kryspina! I jeszcze trzeba dopytać ile godzin realnie są te osoby w urzędzie, bo z tego co wiem to nie za wiele.
 • Ełzebjósz
  Należy złożyć wniosek o udostępnienie informacji publicznej i będzie wiadomo, kto ile zarabia.
 • Edyta Łysiak
  Wymagania ewidentnie wskazują, że chodzi o konkretną osobę....nie wymagać w tych czasach wyższego wykształcenia? Język obcy tylko komunikatywny? Mam wrażenie, że się mocno cofamy...
  • Kazimierzanka
   Z każdym dniem bardziej...
 • Kryspin
  To już bezczelność władzy. Panie Burmistrzu jak panu nie wstyd! Przestaję się dziwić pewnym ludziom.
  A co do pytań na sesje to proponuję takie:
  - Ile kosztował asystent Wawer Krzyszof zanim został wiceburmistrzem?
  - Ile kosztuje Stachyra Mateusz?
  - Ile kosztuje Mariusz Nieróbca?
  - Ile kosztuje Wojciech Wnuk?
  itd... rzeczywiście czas ruszyć na sesje, bo bezczelność końca nie ma.
  Jakby burmistrz miał charakter to by napisał tu odpowiedzi. Czekam
  • Z miasta
   Dziwicie się. Podwyżka na dzień dobry - burmistrz na początku dostał od radnych sporą kasę... więc cóż inni się też pożywiają. Liczyłam na zmiany, a co mamy.! A jest jeszcze gorzej.
 • bywalec
  Jak widać nasz " sołtys" jest bardzo zapracowany.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę