Kazimierski System Informacji SMS

Skomentuj (4)

W naszej gminie uruchomiono Kazimierski System Informacji SMS. Jest to nowy pomysł Urzędu Miasta na przekazywanie ważnych wiadomości mieszkańcom gminy. 

Kazimierski System Informacji SMS polega na wysyłaniu do wszystkich zarejestrowanych osób bezpłatnych wiadomości sms o ważnych wydarzeniach z terenu naszej gminy. Informacje te będą dotyczyć zagrożeń meteorologicznych, sytuacji alarmowych, komunikatów urzędowych oraz imprez kulturalnych i sportowych. 

 

Pomysł na Kazimierski System Informacji wziął się z chęci wyjścia naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, ich potrzebom szybkiej informacji – mówi Hubert Banaszek zastępca burmistrza Kazimierza Dolnego. – Chcemy żeby ludzie wiedzieli o tym, co się dzieje na terenie gminy, o najważniejszych sprawach takich jak np. konsultacje w sprawie rewitalizacji. 

 

Informacje będą dotyczyły stricte naszej gminy i są skierowane do jej mieszkańców – wyjaśnia dalej zastępca burmistrza. – Nie adresujemy akcji do turystów, choć zarejestrować może się każdy. 

 

Dowiedzieliśmy się, że w pierwszym dniu funkcjonowania systemu, czyli w piątek 15 lipca,  zarejestrowało się 11 osób. Dziś w południe było ich już 32.

 

Zarejestrować się można poprzez wysłanie sms-a o treści KAZIMIERZ.TAK na numer 504 304 204. Koszty smsa zależy od posiadanej taryfy.

 

Dodatkowe informacje o Kazimierskim Systemie Informacji SMS o regulamin można znaleźć na stronie Urzędu Miasta Kazimierz Dolny.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Mikt
  Jak widać nic już w Kazimierzu nie wzbudza emocji... Nawet takie novum!
  • leszek
   O tym burmistrzu nie m co gadać. Jeszcze gorszy a to to wielkie mi halo - smsy. Dacie ludzie spokoj i lepiej go odwołać.
 • mieszkanka
  Oby tylko nie służyło propagandzie Panie Andrzeju. Coraz więcej przeciwników chętnie kij znajdzie by panu dołożyć. Niech Pan tego kija nie daje i w ogóle niech się pan nie daje.
 • Kinia
  Kurcze fajna sprawa. Brawoo

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę