Aktualności dla "Jarek Bartoszek"

3400 m w 12 minut!

Setka biegaczy stanęła na starcie VII Kazimierskiego Biegu Coopera. Najlepszy z nich w ciągu testowych 12 minut pokonał blisko 3,5 km.

Blisko dwustu zawodników wystartowało w III Wielkim Kazimierskim Trailu. Pogoda była jak na zamówienie. Jak zwykle.

W pieknych okolicznościach przyrody i przy fantastycznej pogodzie odbył się II Wielki Kazimierski Trail. Wzięło w nim udział 120 zawodników.

Trwają zapisy do udziału w Wielkim Kazimierskim Trailu. Trasy o długości 10 km i 21 km poprowadzą przez wąwozy, lasy, pola, góry i doły Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Prawdziwych miłośników sportu nie odstraszy ani wiatr, ani chłód. Potwierdziła to V edycja Kazimierskiego Testu Coopera, podczas której uczestnicy zmierzyli się z własnymi możliwościami i porywistymi podmuchami wiatru.

Przed nami kolejna, piąta już edycja Kazimierskiego Testu Coopera. 23 kwietnia miłośnicy biegania spotkają się, by sprawdzić samych siebie. Chcesz wziąć udział w zawodach? Zarejestruj się już dziś!

Zima w Kazimierzu zachęca do białego szaleństwa nie tylko najmłodszych.

Miniona sobota dla wielu kazimierzaków i miłośników Kazimierza upłynęła pod znakiem karnawałowego szaleństwa. W Zajeździe Piastowskim na III Balu Kazimierskim bawiło się 155 osób!

W niedzielę, ostatniego dnia Kazimiernikejszyn, odbył się Wielki Dziadowski Kazimiernikejszyn Trial. Zawodnicy zmierzyli się z 10 kilometrową trasą biegnącą przez wąwozy, lasy, pola, góry i doły. 

IV Kazimierski Test Coopera pozytywnie zaskoczył organizatorów. I piękną wiosenną pogodą, która jednak nieco mogła przeszkadzać biegającym. I liczbą uczestników, która gdyby nie wcześniej ustalone ramy, dobiłaby zapewne do setki. I charakterem imprezy, która staje się coraz bardziej imprezą rodzinną: powoli zaczynamy biegać całymi rodzinami.

Sprawdź się w IV Kazimierskim Teście Coopera. Te swego rodzaju zawody sportowe – taka rywalizacja z samym sobą – odbędą się już 17 kwietnia. Udział – przy zgłoszeniu do 10 kwietnia – bezpłatny.

Całkiem niemało osób zebrało się w niedzielny poranek na Rynku, by po wspólnej rozgrzewce rozbiec się lub pójść na różne trasy. Czy Kazimierz da się zwiedzać w ten sposób?

Dziadowski Trial

Tylko do południa 10 lipca miłośnicy biegania mogą się zapisywać na bieg przełajowy po kazimierskich wąwozach. Dziadowski Kazimiernikejszyn Trial już 11 o 11.11.

22 osoby stanęły na starcie III Kazimierskiego Testu Coopera na wale wiślanym. Najlepsza z nich w ciągu testowych 12 minut przebiegła 3300 metrów. To Grzegorz Szewczyk z Klementowic.

Przed nami trzeci Kazimierski Test Coopera. Tym razem bieg odbędzie się 26 kwietnia. Chcesz spróbować swoich sił? Nie czekaj, zarejestruj się jeszcze dziś!

10 uszek z kapustą i grzybami – 200 kcal, porcja ryby po grecku – 280 kcal, porcja kutii z bakaliami –548 kcal! Brr! Jakoś nie chce się wierzyć, że takie małe przyjemności nie tylko cieszą, ale także odkładają się w postaci prozaicznego tłuszczyku na biodrach, na udach i w paru jeszcze innych miejscach. Żeby je spalić, trzeba się ruszać. Na przykład biorąc udział w Kazimierskich Wieczorach Biegowych.


- Biegamy wieczorami po Kazimierzu Dolnym! – zachęca Jarek Bartoszek, organizator Kazimierskiego Testu Coopera i teraz także… Kazimierskich Wieczorów Biegowych. – Nie warto siedzieć w domu i narzekać, ze przyszła jesień i noc się robi za szybko…

Przy pięknej wrześniowej pogodzie w minioną niedzielę szesnastu uczestników sprawdzało swoją kondycję w II Kazimierskim teście Coopera. Po 12 minutach rywalizacji można było stwierdzić: jest lepiej!

Pokaż stopkę