Dziadowski Trial

Skomentuj (1)

zobacz więcej (17)

Tylko do południa 10 lipca miłośnicy biegania mogą się zapisywać na bieg przełajowy po kazimierskich wąwozach. Dziadowski Kazimiernikejszyn Trial już 11 o 11.11.

Już w ten weekend rozpoczyna się druga edycja Kazimiernikejszyn. To festiwal bez spinki, ale jedna z jego imprez zaczyna się punktualnie – 11 lipca o godzinie 11.11.

- Dziadowski Kazimiernikejszyn Trial to bieg przełajowy na krótkim i nietypowym dystansie 5,35km – mówi organizator imprezy Jarek Bartoszek z KazimierzAktywnie.pl. – To kwintesencja wszystkiego, co najlepsze w Kazimierzu Dolnym: wąwozy, lasy, pola, góry i doły.

Trasa biegu jest zróżnicowana. Prowadzi po terenie płaskim, chociaż nie brak na niej ostrych podbiegów i zbiegów – w końcu tak położony jest Kazimierz. Jest jednocześnie i łatwa, i wymagająca: łatwa – dla tych, którzy chcą się przebiec rekreacyjnie bez patrzenia na zegarek, wymagająca dla tych, którym zależy na dobrym wyniku.

Start i metę zaplanowano w wąwozie Plebanka.

Na zwycięzców czekają ręcznie robione puchary i tytuły Najlepszej Biegowej Baby i Najlepszego Biegowego Dziada! Wszyscy, którzy przekroczą linię mety, wezmą udział w losowaniu ciekawych nagród.
Obowiązują zapisy i wpisowe. W mailu wysłanym na adres kontakt@kazimierzaktywnie.pl należy wpisać imię, nazwisko, PESEL (potrzebny do ubezpieczenia) oraz numer telefonu kontaktowego. Opłata startowa wynosi 15 zł. Dla gości festiwalu Kazimiernikejszyn specjalne ulgi! Posiadacze Karnetu Kazimierskiego płacą tylko 5 zł, a ci, którzy wykupili karnety Gruby, Konkret lub Petarda są zwolnieni z opłat w ogóle.


Zapisy do 10 lipca do godziny 12.00.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • pijany znad Grodarza
    Brawo Panie Jarku.
    ps. czy sa jeszcze medale Zasłużony dla Kazimierza Dolnego ? Piszę b. poważnie.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę