Dziadowski Trial

Skomentuj (1)

zobacz więcej (17)

Tylko do południa 10 lipca miłośnicy biegania mogą się zapisywać na bieg przełajowy po kazimierskich wąwozach. Dziadowski Kazimiernikejszyn Trial już 11 o 11.11.

Już w ten weekend rozpoczyna się druga edycja Kazimiernikejszyn. To festiwal bez spinki, ale jedna z jego imprez zaczyna się punktualnie – 11 lipca o godzinie 11.11.

- Dziadowski Kazimiernikejszyn Trial to bieg przełajowy na krótkim i nietypowym dystansie 5,35km – mówi organizator imprezy Jarek Bartoszek z KazimierzAktywnie.pl. – To kwintesencja wszystkiego, co najlepsze w Kazimierzu Dolnym: wąwozy, lasy, pola, góry i doły.

Trasa biegu jest zróżnicowana. Prowadzi po terenie płaskim, chociaż nie brak na niej ostrych podbiegów i zbiegów – w końcu tak położony jest Kazimierz. Jest jednocześnie i łatwa, i wymagająca: łatwa – dla tych, którzy chcą się przebiec rekreacyjnie bez patrzenia na zegarek, wymagająca dla tych, którym zależy na dobrym wyniku.

Start i metę zaplanowano w wąwozie Plebanka.

Na zwycięzców czekają ręcznie robione puchary i tytuły Najlepszej Biegowej Baby i Najlepszego Biegowego Dziada! Wszyscy, którzy przekroczą linię mety, wezmą udział w losowaniu ciekawych nagród.
Obowiązują zapisy i wpisowe. W mailu wysłanym na adres kontakt@kazimierzaktywnie.pl należy wpisać imię, nazwisko, PESEL (potrzebny do ubezpieczenia) oraz numer telefonu kontaktowego. Opłata startowa wynosi 15 zł. Dla gości festiwalu Kazimiernikejszyn specjalne ulgi! Posiadacze Karnetu Kazimierskiego płacą tylko 5 zł, a ci, którzy wykupili karnety Gruby, Konkret lub Petarda są zwolnieni z opłat w ogóle.


Zapisy do 10 lipca do godziny 12.00.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • pijany znad Grodarza
    Brawo Panie Jarku.
    ps. czy sa jeszcze medale Zasłużony dla Kazimierza Dolnego ? Piszę b. poważnie.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę