Kazimierski Test Coopera po raz trzeci!

Przed nami trzeci Kazimierski Test Coopera. Tym razem bieg odbędzie się 26 kwietnia. Chcesz spróbować swoich sił? Nie czekaj, zarejestruj się jeszcze dziś!

Test Coopera to nic innego jak wysiłkowa próba wytrzymałościowa. Dystans, jaki dany uczestnik pokona biegnąc przez 12 minut jest miernikiem jego kondycji i wytrzymałości.

-  Test Coopera w wydaniu kazimierskim jest ciut inny i ma trochę inne priorytety – mówi Jarek Bartoszek – organizator. – Na pierwszym miejscu stawiamy promocję aktywnego spędzania wolnego czasu. Chcemy promować bieganie jako najbardziej naturalny i najbardziej przystępny dla wszystkich sport. Chcemy bieganiem zarazić jak najwięcej osób! Impreza jest zorganizowana tak, że bez problemu dowiesz się, jaka jest twoja kondycja i ile da Ci Twoje 12 minut!

Kazimierski Test Coopera odbędzie się już po raz trzeci. Tym razem bieg odbędzie się w niedzielę 26 kwietnia! Start o godzinie 10.00.

- Pracujemy nad przesunięciem trasy Testu Coopera bliżej centrum Kazimierza – podaje organizator. – Jeśli się nie uda, będziemy biegać w starej lokalizacji, czyli na dwukilometrowej pętli na pierwszym kilometrze wału przeciwpowodziowego na przeciwko kazimierskich Kamieniołomów.

Udział w biegu jest bezpłatny. Wystarczy zapisać się odpowiednio wcześnie, czyli do 19 kwietnia. Po upływie tego terminu jednym z warunków wzięcia udziału w Teście Coopera będzie uiszczenie opłaty startowej w wysokości 5 zł. Jeśli zdecydujecie się Państwo w ostatniej chwili, czyli w dniu biegu, opłata startowa wzrośnie do 10 zł.

Oprócz wielkiej satysfakcji z wzięcia udziału w Teście Coopera, organizatorzy gwarantują również wiele miłych prezentów. A wśród nich m.in.: batonik energetyczny, agrafki, kupony rabatowe od sponsorów oraz napoje izotoniczne i woda mineralna niegazowana. I najważniejsze - pamiątkowe certyfikaty.

- Gwarantujemy świetną atmosferę, dobrą zabawę i Kazimierz Dolny wiosną – zapewnia organizator.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę