V Kazimierski Test Coopera

Skomentuj (1)

Przed nami kolejna, piąta już edycja Kazimierskiego Testu Coopera. 23 kwietnia miłośnicy biegania spotkają się, by sprawdzić samych siebie. Chcesz wziąć udział w zawodach? Zarejestruj się już dziś!

Kazimierski Test Coopera to cykliczna impreza biegowa rozpoczynająca sezon biegowy w Kazimierzu Dolnym. Organizowana jest już od pięciu lat na koronie wału wiślanego. Tym razem bieg odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia. Start o godzinie 10.00.

- Start odbędzie się na wysokości Spichlerza Kobiałki (dawne PTTK) ul. Krakowska 59/61, metę – jak to przy tego typu teście bywa – każdy uczestnik wyznaczy już sobie sam – zapowiadają organizatorzy. – Po prostu po wspólnym starcie każdy będzie biegł po pętli o długości dwóch kilometrów w kierunku mostku na Grodarzu, gdzie będzie nawrót, tak długo, na ile starczy mu sił.

Co zrobić, by móc wziąć udział w tym sportowym wydarzeniu? Trzeba się zarejestrować. I to jak najszybciej. Do dnia 16 kwietnia do godziny 23:59 organizator nie pobiera opłat startowych. W późniejszym terminie opłata startowa wynosi 5 zł.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę