V Kazimierski Test Coopera

Skomentuj (1)

Przed nami kolejna, piąta już edycja Kazimierskiego Testu Coopera. 23 kwietnia miłośnicy biegania spotkają się, by sprawdzić samych siebie. Chcesz wziąć udział w zawodach? Zarejestruj się już dziś!

Kazimierski Test Coopera to cykliczna impreza biegowa rozpoczynająca sezon biegowy w Kazimierzu Dolnym. Organizowana jest już od pięciu lat na koronie wału wiślanego. Tym razem bieg odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia. Start o godzinie 10.00.

- Start odbędzie się na wysokości Spichlerza Kobiałki (dawne PTTK) ul. Krakowska 59/61, metę – jak to przy tego typu teście bywa – każdy uczestnik wyznaczy już sobie sam – zapowiadają organizatorzy. – Po prostu po wspólnym starcie każdy będzie biegł po pętli o długości dwóch kilometrów w kierunku mostku na Grodarzu, gdzie będzie nawrót, tak długo, na ile starczy mu sił.

Co zrobić, by móc wziąć udział w tym sportowym wydarzeniu? Trzeba się zarejestrować. I to jak najszybciej. Do dnia 16 kwietnia do godziny 23:59 organizator nie pobiera opłat startowych. W późniejszym terminie opłata startowa wynosi 5 zł.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę