The Underground Man w Restauracji Bajgiel

Skomentuj (1)

The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków. Tworzą muzykę będącą mieszanką surowych dźwięków i syntezatorowych melodii. W ostatni weekend lipca będzie ich można usłyszeć w Kazimierzu Dolnym w Restauracji Bajgiel.

Zespół The Underground Man powstał w 2014 roku. Jest to polsko – brytyjski projekt czwórki muzyków, mieszkających w Lublinie: Gafyn Davies – wokal, gitara, Dorota Turkiewicz – instrumenty klawiszowe, elektronika, Darek Hanaj – perkusja oraz Radek Barszcz – bas.
Muzyka tworzona przez grupę to „wypadkowa stylów muzycznych, z których wywodzą się jej członkowie”, czego rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami.

- Swoją muzyką pragniemy zabrać Cię w najciemniejsze odmęty umysłu, po to, żeby zapalić tam światło – piszą o swoich utworach muzycy z The Underground Man. – Chcemy, żeby nasze melodie towarzyszyły Ci jeszcze długo po wciśnięciu przycisku „stop” w odtwarzaczu i po wyjściu z naszego koncertu. Melodie, które zostają w głowie, a Ty wcale nie chcesz, by odeszły.

W ostatnią sobotę miesiąca, 30 lipca o godzinie 21.00 grupa The Underground Man wystąpi w Restauracji Bajgiel w Kazimierzu Dolnym. Bilet wstępu to koszt 20 PLN. Liczba miejsc ograniczona, ale istnieje możliwość dokonywania rezerwacji – pod nr tel.: 601 979 570.

Podczas kazimierskiego koncertu usłyszymy utwory z debiutanckiej płyty zatytułowanej “From the Basement”, która premierę miała w maju 2015 roku. Krążek promują dwa single wraz z teledyskami do utworów ''Inside of me'' oraz ''You could be here''. W obu przypadkach produkcji podjął się Michał Braum współpracujący z takimi artystami jak Artur Rojek, Hey czy Lemon. Najnowszy singiel zespołu nosi tytuł ''Hysteria'' i promuje go klip nakręcony również przez wspomnianego reżysera.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Restauracje

Restauracja Bajgiel


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę