Aktualności dla " weekend w Kazimierzu"

Tak wyglądał ostatni weekend w Kazimierzu. Maks Skrzeczkowski najazd turystów uwiecznił w swojej kolejnej notatce filmowej.

Zastanawiacie się, co robić w Kazimierzu Dolnym w najbliższy weekend? Przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie, które pomoże zaplanować czas w naszym mieście.

Jeśli podczas najbliższego weekendu zamierzacie odwiedzić nasze piękne miasteczko, przygotowana niżej lista wydarzeń powinna was zainteresować. W programie znalazło się między innymi kino pod gołym niebem oraz wycieczki z przewodnikiem. Co oprócz tego – zobaczcie sami!

Najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń! Sprawdźcie, jakich imprez nie możecie przegapić podczas pobytu w naszym mieście.

Pierwszy październikowy weekend ma być ciepły i słoneczny. Dlaczego więc nie skorzystać z ładnej pogody i nie spędzić czasu w Kazimierzu Dolnym? Tym bardziej, że w mieście i jego okolicach szykuje się kilka ciekawych wydarzeń.

Przed nami kolejny weekend! Jeśli zastanawiacie się, jak można spędzić ten czas w Kazimierzu, sprawdźcie nasze zestawienie atrakcji i imprez.

Wrześniowy weekend warto spędzić w Kazimierzu. Tym bardziej, że w miasto nadam ma do zaoferowania mieszkańcom i przyjezdnym wiele atrakcji.

Przed nami jeden z najgorętszych weekendów tego lata! Wpływ na to będzie miała zarówno temperatura, jak i kończący się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Jakich innych atrakcji należy spodziewać się w tym czasie w mieście i okolicy?

Długie weekendy 2013

Rok 2012 był dla nas naprawdę łaskawy pod względem ilości długich weekendów. Jego następca, rok 2013, gorszy nie będzie. Jesteście ciekawi, kiedy najlepiej wziąć urlop? Oto kilka podpowiedzi…

Pokaż stopkę