Jubileuszowy koncert Grażyny Łobaszewskiej

W ostatni weekend lipca, w Budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym odbędzie się jubileuszowy koncert Grażyny Łobaszewskiej. Będzie to swoista wycieczka po wszystkich płytach artystki.

Grażyna Łobaszewska na scenie występuje już czterdzieści lat. To właśnie z tej okazji będziemy mogli usłyszeć artystkę w Budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym. W piątek, 29 lipca o godzinie 20.00 rozpocznie się jubileuszowy koncert, będący swoistą wycieczką po wszystkich płytach piosenkarki.


- Z racji charakteru koncertu, w repertuarze znajdą się największe hity, takie jak: „Czas nas uczy pogody", „Brzydcy" czy „Gdybyś" – piszą organizatorzy. - Nie zabraknie także nowych piosenek z ostatniej płyty „Przepływamy".


Oprócz tego pojawią się sztandary Czesława Niemena, które znalazły się na płycie „Dziwny jest...", poświęconej jego pamięci. Niespodzianką będą zupełnie nowe kompozycje, które pojawią się na najnowszym, jubileuszowym albumie.


A wszystko to w porywających aranżacjach energetycznego zespołu Ajagore w składzie: Grażyna Łobaszewska – śpiew, Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitary oraz Michał Szczeblewski – perkusja.


Bilety na koncert są już w sprzedaży. Cena biletu: 60 PLN. Sprzedaż prowadzona jest w Budynku Dawnej Synagodze oraz poprzez internet. Można także dokonywać rezerwacji telefonicznej: 692 578 677.

 

Z kupnem biletu nie należy jednak zwlekać zbyt długo, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

 

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę