Wieczór andrzejkowy w Bajglu

Zespół The Underground Man po raz kolejny zagości w kazimierskiej restauracji Bajgiel. Tym razem występ uatrakcyjni andrzejkowy wieczór, a dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie choremu Franiowi.

Andrzejki tuż tuż, jeśli jednak nie macie Państwo jeszcze planów na ten wyjątkowy wieczór, zachęcamy do spędzenia go w restauracji Bajgiel w Kazimierzu Dolnym. Atrakcją będzie występ lubelskiego zespołu The Underground Man, który po raz kolejny zagości w tym uroczym kazimierskim lokalu.


- Koncert dedykujemy dla Frania z Kazimierza Dolnego, którego dotknęła rzadka choroba – mówi Andrzej Kozłowski z restauracji Bajgiel. - Zapraszamy na wieczór andrzejkowy w Bajglu. Startujemy o godzinie 20.00.

 


Kim jest Franio? Franio ma 7 lat i razem z rodzicami mieszka w Kazimierzu Dolnym. Na początku maja 2016 roku w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie lekarze zdiagnozowali u niego straszną genetyczną chorobę ALD – adrenoleukodystrofię.


Zarówno o Franiu, jak i jego walce z naprawdę trudnym przeciwnikiem, którym jest ALD, pisaliśmy już wielokrotnie na łamach portalu. W Kazimierzu Dolnym od kilku miesięcy organizowane są różnego rodzaju imprezy, z których dochód przeznaczony jest właśnie dla Frania. Tak będzie również tym razem.


26 listopada o godzinie 20.00 rozpocznie się w Bajglu wieczór andrzejkowy z koncertem zespołu The Underground Man z Lublina. Bilet wstępu kosztuje 20 zł, a rezerwacji można dokonywać pod nr tel.: 601 979 570.

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Restauracja Bajgiel


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę