Wieczór andrzejkowy w Bajglu

Zespół The Underground Man po raz kolejny zagości w kazimierskiej restauracji Bajgiel. Tym razem występ uatrakcyjni andrzejkowy wieczór, a dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie choremu Franiowi.

Andrzejki tuż tuż, jeśli jednak nie macie Państwo jeszcze planów na ten wyjątkowy wieczór, zachęcamy do spędzenia go w restauracji Bajgiel w Kazimierzu Dolnym. Atrakcją będzie występ lubelskiego zespołu The Underground Man, który po raz kolejny zagości w tym uroczym kazimierskim lokalu.


- Koncert dedykujemy dla Frania z Kazimierza Dolnego, którego dotknęła rzadka choroba – mówi Andrzej Kozłowski z restauracji Bajgiel. - Zapraszamy na wieczór andrzejkowy w Bajglu. Startujemy o godzinie 20.00.

 


Kim jest Franio? Franio ma 7 lat i razem z rodzicami mieszka w Kazimierzu Dolnym. Na początku maja 2016 roku w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie lekarze zdiagnozowali u niego straszną genetyczną chorobę ALD – adrenoleukodystrofię.


Zarówno o Franiu, jak i jego walce z naprawdę trudnym przeciwnikiem, którym jest ALD, pisaliśmy już wielokrotnie na łamach portalu. W Kazimierzu Dolnym od kilku miesięcy organizowane są różnego rodzaju imprezy, z których dochód przeznaczony jest właśnie dla Frania. Tak będzie również tym razem.


26 listopada o godzinie 20.00 rozpocznie się w Bajglu wieczór andrzejkowy z koncertem zespołu The Underground Man z Lublina. Bilet wstępu kosztuje 20 zł, a rezerwacji można dokonywać pod nr tel.: 601 979 570.

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Restauracja Bajgiel


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę