Winny Kazimierz w Trzecim Księżycu

W tę sobotę będzie miało miejsce czwarte spotkanie z cyklu Winny Kazimierz. Ponownie zawita ono w Trzecim Księżycu Lokalnym Bistrze. Gościem specjalnym zostanie Cezary Łazarewicz. Wieczorem, po spotkaniu, odbędzie się koncert Wery Kidżeski.

Winny Kazimierz to cykl spotkań poświęconych polskim winom. Odbywają się one w każdą sobotę lipca i sierpnia, w różnych kazimierskich lokalach. Na najbliższe organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do Trzeciego Księżyca Lokalnego Bistra przy Małym Rynku. Początek o godz. 18.00.

 

Gościem specjalnym będzie Cezary Łazarewicz - dziennikarz, publicysta, były marynarz i działacz opozycji w latach osiemdziesiątych. Autor wydał w tym roku książkę, opowiadającą o jednej z najgłośniejszych zbrodni PRL pt. "Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka". 

 

Z Cezarym będzie można porozmawiać o tej i innych książkach, o pracy reportera, no i o polskim winie, którego w wolnych chwilach jest koneserem – piszą organizatorzy spotkania.

 

Po spotkaniu odbędzie się koncert lubelskiej wiolonczelistki Wery Kidżeski, znanej z takich projektów jak Wera i Kruk oraz Orkiestra Świętego Mikołaja.

 

Początek koncertu o godz. 20.00. 

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Jatki koszerne


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę