Winny Kazimierz w Trzecim Księżycu

W tę sobotę będzie miało miejsce czwarte spotkanie z cyklu Winny Kazimierz. Ponownie zawita ono w Trzecim Księżycu Lokalnym Bistrze. Gościem specjalnym zostanie Cezary Łazarewicz. Wieczorem, po spotkaniu, odbędzie się koncert Wery Kidżeski.

Winny Kazimierz to cykl spotkań poświęconych polskim winom. Odbywają się one w każdą sobotę lipca i sierpnia, w różnych kazimierskich lokalach. Na najbliższe organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do Trzeciego Księżyca Lokalnego Bistra przy Małym Rynku. Początek o godz. 18.00.

 

Gościem specjalnym będzie Cezary Łazarewicz - dziennikarz, publicysta, były marynarz i działacz opozycji w latach osiemdziesiątych. Autor wydał w tym roku książkę, opowiadającą o jednej z najgłośniejszych zbrodni PRL pt. "Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka". 

 

Z Cezarym będzie można porozmawiać o tej i innych książkach, o pracy reportera, no i o polskim winie, którego w wolnych chwilach jest koneserem – piszą organizatorzy spotkania.

 

Po spotkaniu odbędzie się koncert lubelskiej wiolonczelistki Wery Kidżeski, znanej z takich projektów jak Wera i Kruk oraz Orkiestra Świętego Mikołaja.

 

Początek koncertu o godz. 20.00. 

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Jatki koszerne


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę