Charytatywnie dla Franka

zobacz więcej (22)

Kazimierska przystań to nie tylko miejsce cumowania łodzi. To także idealna lokalizacja na rodzinne spotkania czy pikniki. Na festyny również, tym bardziej charytatywne. W miniony weekend kazimierzacy spotkali się na terenie portu jachtowego, by wesprzeć sześcioletniego Franka.

Przystań w Kazimierzu Dolnym w miniony weekend zamieniła się w miejsce rodzinnych spotkań, zabaw i biesiadowania. Z pozoru zwykłe popołudnie spędzone na łonie natury miało jednak konkretny cel: pomoc dla Franka.

- Wszyscy jesteście dla Franka jak rodzina, bo wszyscy pomagacie – mówił do uczestników festynu Marek Makuch. – I to jest właśnie piękne.

Były koncerty, aukcja obrazów i fantów oraz mnóstwo pysznego jedzenia. Na scenie królował prowadzący, Marek Makuch, ale także Zosia Kuźnicka, Wojtek Bochra i kazimierski zespół "Dwa Księżyce". Było przyjemnie, klimatycznie i przede wszystkim rodzinnie, pośród uczestników festynu niewielu było turystów. Po raz kolejny swoje wielkie serca okazali przyjaciele i znajomi, dzięki którym udało się zebrać ponad 10 tys. zł. To wszystko w słusznej sprawie.

- Pamiętajcie, że zbieramy na leczenie Frania – przypominał Marek Makuch. – Przyda się każda złotówka.

Przed Frankiem przeszczep komórek macierzystych. Pierwszy zabieg już niebawem. Trzymajmy kciuki, by wszystko poszło dobrze. Tyle może zrobić każdy z nas. Za darmo i bez wychodzenia z domu.

Osoby, które chciałyby wesprzeć finansowo Frania, mogą dokonywać wpłat na konto Fundacji Oswoić Los: 93 1240 2470 1111 0010 3546 8971 KONIECZNIE w tytule przelewu "DLA FRANKA FERNEZY", Wsparcie dla Fundacji Oswoić Los

Informacja dla przelewów zagranicznych:
Numer konta w formacie IBAN
(do pełnego 26 numeru rachunku dodajemy na początku PL)
kod Swift banku - dla PEKAO jest to PKOPPLPW
Dla przelewu w EUR najlepiej będzie jak nadawca wyśle przelewem SEPA (przelew europejski, musi to być z banku z UE) opcja SHA

lub

Konto BS KD: 24 8731 0001 0009 0274 3000 0010
Tytuł: „ Pomoc dla Franka"
Dla wpłat z zagranicy:
BIC (SWIFT) POLUPLPR
PL 24 8731 0001 0009 0274 3000 0010

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę