IV Memoriał im. Kazimierza Górskiego

Październik zacznie się w Kazimierzu na sportowo. Za tydzień, w sobotę 1 października, odbędzie się IV Memoriał im. Kazimierza Górskiego pod hasłem „Dla promocji Kazimierza Dolnego”. 

Memoriał im. Kazimierza Górskiego to wiele nie tylko sportowych atrakcji. W Turnieju Oldbojów zmierzy się ze sobą osiem drużyn piłkarskich, odbędzie się licytacja koszulek, pierwszej z podpisami polskich olimpijczyków i drugiej z podpisami zawodników drużyny Wisła Puławy. Do tego piknik, pokazy Taekwondo, regionalne smaki i wiele innych. Nie zabraknie też Dziadów Kazimierskich – muzycznej gwiazdy wieczoru.

Tak, jak w poprzednich edycjach imprezy, tak i w tym roku odbędzie się zbiórka pieniędzy na cele charytatywne.

- Zgodnie z tradycją co roku zbieramy pieniążki dla potrzebujących rodzin. W tym roku gramy dla Franka, synka naszego przyjaciela Wiktora Fernezego, który choruje na rzadką genetyczną chorobę ALD - adrenoleukodystrofię. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Franka – deklarują organizatorzy imprezy.

W wydarzeniu wezmą też udział wyjątkowi goście honorowi: Grzegorz Lato - medalista mistrzostw świata, Dariusz Górski - syn trenera Kazimierza Górskiego oraz Mirosław Milewski – prezes DEM’a Promotion.

 

Memoriał odbędzie się w sobotę, 1 października, na boisku przy kazimierskim Porcie Jachtowym. Początek o godz. 10.00.

 

Patronat honorowy: Burmistrz Kazimierza Dolnego - Andrzej Pisula

Patronat medialny: TVP Lublin oraz Kazimierski Portal Internetowy 

Sponsor główny: Tyskie Browary Książęce

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę