IV Memoriał im. Kazimierza Górskiego

Październik zacznie się w Kazimierzu na sportowo. Za tydzień, w sobotę 1 października, odbędzie się IV Memoriał im. Kazimierza Górskiego pod hasłem „Dla promocji Kazimierza Dolnego”. 

Memoriał im. Kazimierza Górskiego to wiele nie tylko sportowych atrakcji. W Turnieju Oldbojów zmierzy się ze sobą osiem drużyn piłkarskich, odbędzie się licytacja koszulek, pierwszej z podpisami polskich olimpijczyków i drugiej z podpisami zawodników drużyny Wisła Puławy. Do tego piknik, pokazy Taekwondo, regionalne smaki i wiele innych. Nie zabraknie też Dziadów Kazimierskich – muzycznej gwiazdy wieczoru.

Tak, jak w poprzednich edycjach imprezy, tak i w tym roku odbędzie się zbiórka pieniędzy na cele charytatywne.

- Zgodnie z tradycją co roku zbieramy pieniążki dla potrzebujących rodzin. W tym roku gramy dla Franka, synka naszego przyjaciela Wiktora Fernezego, który choruje na rzadką genetyczną chorobę ALD - adrenoleukodystrofię. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Franka – deklarują organizatorzy imprezy.

W wydarzeniu wezmą też udział wyjątkowi goście honorowi: Grzegorz Lato - medalista mistrzostw świata, Dariusz Górski - syn trenera Kazimierza Górskiego oraz Mirosław Milewski – prezes DEM’a Promotion.

 

Memoriał odbędzie się w sobotę, 1 października, na boisku przy kazimierskim Porcie Jachtowym. Początek o godz. 10.00.

 

Patronat honorowy: Burmistrz Kazimierza Dolnego - Andrzej Pisula

Patronat medialny: TVP Lublin oraz Kazimierski Portal Internetowy 

Sponsor główny: Tyskie Browary Książęce

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę