Charytatywny Festyn dla Franka

Koncerty, aukcja obrazów, mnóstwo pysznego jedzenia oraz wspaniała zabawa połączona ze zbiórką pieniędzy. Wszystko to odbędzie się podczas charytatywnego festynu dla Franka.

Najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym to moc różnorodnych atrakcji. Jednak większość z nich łączy jeden wątek – pomoc sześcioletniemu Frankowi. W sobotę, 23 lipca o godzinie 15.00 na przystani w Kazimierzu Dolnym odbędzie się charytatywny festyn dla Frania. Imprezę poprowadzi Marek Makuch z zespołu Bajm.


- Będzie to rozgrzewka przed Kolacją z Gwiazdami – piszą organizatorzy. – Podczas festynu wystąpią: Wojtek Bochra i Zosia Kuźnicka a do tańca porwie nas kazimierski zespół "Dwa Księżyce".


Oprócz tego odbędzie się również aukcja obrazów i sprzętu Makita. Do wylicytowania przeznaczony został także rower. Najmłodszymi uczestnikami imprezy zajmie się trener Damian wraz z Asią – pedagogiem.


Wstęp na festyn jest wolny. Organizatorzy zapraszają zarówno mieszkańców Kazimierza, jak i turystów. Wszystkich, którzy chcieliby spędzić miło czas w pięknej scenerii i w wybornym towarzystwie.


- Do jedzonka będą smakołyki kuchni Libańskiej i Armeńskiej, ale także dania typowo polskie, czyli bigos, pieczone kiełbaski i ziemniaki czy karkówka z grilla – zapowiadają organizatorzy. - Dla ochłody będą podawane lody, zaś dla wszystkich miłośników cukru przygotowane zostaną torty i ciasta.


Na tym jednak nie koniec. Przez cały weekend, czyli w dniach 23 - 24 lipca w Kazimierzu Dolnym, trwać będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Frania. Akcję organizuje Offroad Team Kazimierz. Panowie w zamian za pomoc, dostarczą wszystkim zainteresowanym dużą dawkę emocji.


Oprócz tego pieniądze na przeszczep komórek dla Frania, będą zbierane także podczas Lawendowego Love (sobota, 23 lipca).


W niedzielę, 24 lipca odbędzie się V Parafialny Festyn Rodzinny pod wezwaniem św. Anny, którego hasło przewodnie brzmi: zbieramy pieniądze na leczenie Franka. W programie: zabawy i konkursy, muzyczne biesiadowanie, pokazy strażackie oraz poczęstunek dla wszystkich.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę