Aktualności dla "festyn w Kazimierzu"

Kazimierska przystań to nie tylko miejsce cumowania łodzi. To także idealna lokalizacja na rodzinne spotkania czy pikniki. Na festyny również, tym bardziej charytatywne. W miniony weekend kazimierzacy spotkali się na terenie portu jachtowego, by wesprzeć sześcioletniego Franka.

Pożegnali wakacje

Do kazimierskiej szkoły przez ocean? Czemuż by nie? Różne są przecież drogi z wakacji. Tegoroczna edycja Festynu na zakończenie lata w Bibliotece Publicznej upłynęła pod hasłem „Dotkniecie Oceanu”.

 

Dotknąć oceanu

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. A to oznacza, że tegoroczne wakacje dobiegają końca. Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym tradycyjnie już zaprasza wszystkie dzieci na festyn – tym razem pod hasłem „Dotknięcie Oceanu”.

Budowa statku kosmicznego, wyścigi rakiet, kosmiczny makijaż i posiłek kosmonautów - te i inne atrakcje z Kosmosu czekają na dzieci, które przyjdą do biblioteki 29 sierpnia. Festyn na zakończenie lata już w czwartek.

W Kazimierzu Dolnym Dzień Dziecka świętowano przez cały weekend. Zwieńczeniem obchodów był Szkolny Festyn Rodzinny zorganizowany przez Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym. NOWE ZDJĘCIA.

Jesień już...

Tradycyjnie już jesień w Kazimierzu powitaliśmy „Świętem Jesieni” i piękną słoneczną pogodą. Czy nam więc szkoda lata, skoro w kolejną porę roku wchodzimy tak słonecznie?

Koniec wakacji

Dziś pierwszy po wakacjach dzień szkoły. Czas na pierwszy dzwonek. Galowe stroje zastąpiły wesołe wakacyjne ubrania. A jeszcze niedawno kazimierskie dzieci w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej beztrosko bawiły się podczas festynu na pożegnanie lata…

Pokaż stopkę