Aktualności dla "festyn"

Kazimierska przystań to nie tylko miejsce cumowania łodzi. To także idealna lokalizacja na rodzinne spotkania czy pikniki. Na festyny również, tym bardziej charytatywne. W miniony weekend kazimierzacy spotkali się na terenie portu jachtowego, by wesprzeć sześcioletniego Franka.

Owoce i warzywa, przetwory, miody, potrawy regionalne, a także wyroby rękodzielnicze prezentowało około 130 wystawców z Kazimierza Dolnego i dość szeroko pojętej okolicy podczas XIV Święta Jesieni w Kazimierzu Dolnym.

Idzie jesień...

Niezależnie od tego, jak bardzo byśmy pragnęli, by wciąż trwało lato, ta pora roku nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Muzeum Nadwiślańskie 25 września zaprasza na Święto Jesieni. A to pewny znak, że Złota Pani tuż tuż…

35 zawodników z różnych stron Polski, w tym 6 osób z Litwy od 5 do 9 września 2007 r. będzie rywalizować w II Międzynarodowych Zawodach Balonowych o Puchar SPA Nałęczów oraz XXIII Międzynarodowych Balonowych Mistrzostwach Polski. Prezentujemy program tej imprezy w Nałęczowie wzbogacony o I Turniej Gmin Krainy Lessowych Wąwozów, w którym udział wezmą reprezentanci gminy Kazimierz Dolny.
Wakacje czy tego chcemy, czy nie dobiegają końca. Aby osłodzić dzieciom gorzki koniec lata, Biblioteka Miejska zorganizowała festyn „Dotkniecie Indii”, podczas którego w orientalny świat wprowadzał małych czytelników Max Skrzeczkowski, bohater imprezy.
Pokaż stopkę