Trwa aukcja charytatywna dla Frania

Skomentuj (1)

zobacz więcej (12)

Przez cały weekend na kazimierskim Rynku prezentowane są obrazy biorące udział w aukcji charytatywnej dla Frania. W akcję włączają się zarówno mieszkańcy Kazimierza, jak i turyści.

Franio jest kilkuletnim mieszkańcem Kazimierza Dolnego. Jego historię już Państwu przedstawialiśmy i bez wątpienia poruszyła ona wiele dobrych serc.

W Miasteczku trwa właśnie aukcja obrazów malarzy kazimierskich oraz tych, którym Kazimierz jest bardzo bliski. W licytacji biorą też udział różnorodne fanty i niespodzianki, np. od grup muzycznych takich jak Dziady Kazimierskich czy Łąki Łan.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu licytacji – mówi jedna z współorganizatorek aukcji. – Aukcja się naprawdę udała. Włączyło się w nią mnóstwo ludzi, za co serdecznie dziękujemy.

Aukcja rozpoczęła się w piątkowe popołudnie i potrwa do niedzieli, 12 czerwca. Obrazy oglądać można na kazimierskim Rynku, przy Studni. Cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie Frania cierpiącego na ALD.

Pieniądze można też wpłacać na konto: Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym - 24 8731 0001 0009 0274 3000 0010 z dopiskiem: FF – Franek.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • z oddali
    Matka Boza Kebelska W Sanktuarium w Wawolnicy czyni wiele cudow, kazdego miesiaca po Mszy Sw. o uzdrowiwnie zglaszane sa uzdrowienia z ciezkich chorob. Matko Boza okaz prosze swa laske Franiowi.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę