Trwa aukcja charytatywna dla Frania

Skomentuj (1)

zobacz więcej (12)

Przez cały weekend na kazimierskim Rynku prezentowane są obrazy biorące udział w aukcji charytatywnej dla Frania. W akcję włączają się zarówno mieszkańcy Kazimierza, jak i turyści.

Franio jest kilkuletnim mieszkańcem Kazimierza Dolnego. Jego historię już Państwu przedstawialiśmy i bez wątpienia poruszyła ona wiele dobrych serc.

W Miasteczku trwa właśnie aukcja obrazów malarzy kazimierskich oraz tych, którym Kazimierz jest bardzo bliski. W licytacji biorą też udział różnorodne fanty i niespodzianki, np. od grup muzycznych takich jak Dziady Kazimierskich czy Łąki Łan.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu licytacji – mówi jedna z współorganizatorek aukcji. – Aukcja się naprawdę udała. Włączyło się w nią mnóstwo ludzi, za co serdecznie dziękujemy.

Aukcja rozpoczęła się w piątkowe popołudnie i potrwa do niedzieli, 12 czerwca. Obrazy oglądać można na kazimierskim Rynku, przy Studni. Cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie Frania cierpiącego na ALD.

Pieniądze można też wpłacać na konto: Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym - 24 8731 0001 0009 0274 3000 0010 z dopiskiem: FF – Franek.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • z oddali
    Matka Boza Kebelska W Sanktuarium w Wawolnicy czyni wiele cudow, kazdego miesiaca po Mszy Sw. o uzdrowiwnie zglaszane sa uzdrowienia z ciezkich chorob. Matko Boza okaz prosze swa laske Franiowi.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę