Aktualności dla "kazimiernikejszyn kazimierz dolny"

Dziadstock w koronie

Gdyby nie koronawirus, Kazimierz żyłby dziś emocjami festiwalu Kazimiernikejszyn. Świat jednak nie lubi pustki i w to miejsce dziś zaczyna się DziadStock – nieformalne spotkanie miłośników tej kolorowej imprezy.
Los kolejnego kazimierskiego festiwalu staje pod znakiem zapytania. Oficjalne stanowisko dyrekcji Kazimiernikejszyn ukaże się najdalej za dwa tygodnie.

Dobiegł końca festiwal Kazimiernikejszyn. Za nami też pełne energii spotkanie z Szymonem Hołownią.

Czwarty dzień Festiwalu Kazimiernikejszyn zakończył się koncertami w Kamieniołomach. Na scenie wystąpili: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings oraz Kult.

Jak spędzić weekend w Kazimierzu Dolnym? Na pewno gorącym wydarzeniem jest festiwal Kazimiernikejszyn – z naszego zestawienia dowiecie się, co jeszcze będzie się działo w naszym mieście.

Kazimiernikejszyn trwa w najlepsze! Za nami już dwa dni wypełnione dobrą zabawą. W piątkowe popołudnie na kazimierskim Rynku wystąpił November Project.

Koncertem orkiestry warzywnej Paprykalaba oraz Dziadów Kazimierskich zakończyła się czwarta edycja Kazimiernikejszyn. Rynek po prostu oszalał!

Co ma największy wpływ na nasze dorosłe życie? Odpowiedź na to pytanie zna Andre Stern, francuski dziennikarz i światowej sławy propagator naturalnej edukacji.

Festiwalowa sobota za nami. Tym razem w kazimierskich kamieniołomach gościła m.in. grupa Łąki Łan. Niesamowicie energetyczny koncert...

Zjazd tunelem

Kazimiernikejszyn to nie tylko koncerty to także organizowane w trakcie festiwalu przygody, które można przeżyć właśnie w Kazimierzu aktywnie spędzając czas. Jedną z nich jest rowerowy zjazd tunelem.

Kamieniołomy zamieniły się w festiwalowe miasteczko. Rynek to tylko lekki przedsmak tego, co dzieje się nad Wisłą. Tu króluje muzyka i biesiada!

Koncerty, warsztaty, spotkania z wyjątkowymi gośćmi oraz mnóswto pozytywnej energii - tak rozpoczął się IV Festiwal Kazimiernikejszyn. Zabawa dopiero się zaczyna!

Kazimiernikejszyn to festiwal niezwykły. Dotykający istoty kazimierskości. Sięgający źródła tego, co tu karmi miejscowych i koi przybyszów. Wiedzą to ci, którzy towarzyszą festiwalowi od początku. Czy Ty też to wiesz?

Kazimiernikejszyn 2017

Przed nami kolejna, czwarta edycja festiwalu Kazimiernikejszyn. Już dziś rezerwujcie swój czas na pierwszą połowę lipca. Będzie się działo!

Przed nami kolejna edycja zimowej wersji Festiwalu Kazimiernikejszyn. W programie moc atrakcji. Zimiernikejszyn startuje w najbliższy piątek, 27 stycznia! Rezerwujcie czas!

Festiwal Kazimiernikejszyn walczy o tytuł Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Lubelskiego 2016. O zwycięstwie zadecydują internauci. Czasu na oddanie swojego głosu pozostało już niewiele.

Trzecia edycja festiwalu Kazimiernikejszyn dobiegła końca. Za nami cztery dni wypełnione pozytywnym szaleństwem, muzyką oraz aktywnym wypoczynkiem. Podsumujmy więc jak wyglądała tegoroczna kazimierska zabawa bez spinki. 

Sobotnie koncerty w kamieniołomach nie zawiodły spragnionych zabawy bez spinki uczestników. I choć festiwal Kazimiernikejszyn dobiegł końca to muzyczne przeżycia, jakie nam zaoferował na długo pozostaną w pamięci.

Rozpoczął się Festiwal Kazimiernikejszyn. Koncerty, warsztaty i mnóstwo pozytywnej energii - to wszystko można znaleźć w jednym miejscu, w Kazimierzu Dolnym.

W pierwszej połowie lipca w Kazimierzu Dolnym odbędzie się kolejna, trzecia już edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn. Będą koncerty, warsztaty i oczywiście mnóstwo atrakcji, które na pewno Was zaskoczą.

Pokaż stopkę