Kazimiernikejszyn: Łąki Łan

Skomentuj (5)

zobacz więcej (15)

Festiwalowa sobota za nami. Tym razem w kazimierskich kamieniołomach gościła m.in. grupa Łąki Łan. Niesamowicie energetyczny koncert...

Powoli dobiega końca czwarta edycja festiwalu Kazimiernikejszyn. Za nami już pełne niesamowitych brzmień koncerty odbywające się w kamieniołomach. W sobotę na scenie pojawili się m.in. Julia Pietrucha, Gooral oraz Łąki Łan.

Muzycy wchodzący w skład Łąki Łan, czyli: Jarosław „Poń Kolny” Jóźwik (klawisze), Michał „Bonk” Chęć (gitara, wokal), Włodzimierz „Paprodziad” Dembowski (wokal), Piotr „Megamotyl" Koźbielski (perkusja, wokal), Bartek „Cokictokloc” Królik (bas, klawisze, wokal) oraz Marek „Jeżus Marian” Piotrowski (klawisze) jak zwykle dali czadu. Było energetycznie, niepowtarzalnie i bardzo rytmicznie.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Drux
  Ale skład zespołu był inny na koncercie, niż podany. Nie było Zająca i Jeżusa, był Bojkot i Wiewiór. Pozdrawiam.
 • Hipis emerytowany
  Dym ze spalanych ziół - daje moc energii. Psychodeliczny obraz, zachowanie, muzyka,rzeźba, śpiew. Jest nawet taki kierunek artystyczny. Ja tego kierunku nie znam już i nie chcę znać.
  • pijany znad Grodarza
   ostał się jeno Klimuszko ? Ojciec Klimuszko. Gadaja, że pietruszka jest super.
  • Zioła a jurność
   @Pijany z Grodarza. Pietruszka?? Na juronść moją to o.Klimuszko zalecił Ziele Lubczyku. Do roboty się spóźniałem, ziewałem, łopata mi z rąk wypadała. Po tygodniu musiałem kupić drugie łóżko. Ach dolo ty moja dolo.
  • pijany znad Grodarza
   trza było se kupić lornetkę.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę