Kazimiernikejszyn - edycja trzecia

W pierwszej połowie lipca w Kazimierzu Dolnym odbędzie się kolejna, trzecia już edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn. Będą koncerty, warsztaty i oczywiście mnóstwo atrakcji, które na pewno Was zaskoczą.

Festiwal Kazimiernikejszyn wpisał się już na dobre w kalendarz imprez cyklicznych organizowanych w Kazimierzu Dolnym. Impreza przyciąga coraz większą liczbę osób zainteresowanych dobrą zabawą. W szczególności, ale nie tylko, ludzi młodych. W dniach 7 -10 lipca w Miasteczku Festiwal Kazimiernikejszyn zagości po raz trzeci.

- Kazimiernikejszyn 2015, czyli druga edycja festiwalu pokazała, że obraliśmy dobry kierunek – piszą organizatorzy. – Blisko dwa razy więcej osób niż na pierwszej edycji, biorących udział w 35 atrakcjach, trzech dniach koncertów, cieszący się słońcem, plażą i urokami Kazimierza. Szykujemy dla Was już trzecią edycję! Bądźcie z nami, znów będzie bez spinki!

Kogo będzie można zobaczyć w tym roku na scenie w kamieniołomach? Na jedynej w swoim rodzaju sali koncertowej pod gołym niebem wystąpią: Organek, Marika, Kapela ze Wsi Warszawa, Zeus, November Project, Dziady Kazimierskie. Vienio z DJ setem na silent disco na Rynku, Psio Crew, Domowe Melodie czy Łąki Łan.

Jednak warto pamiętać o tym, że koncerty to tylko niewielka część programu. Co organizatorzy przygotowali na tę edycję? Będzie bicie rekordu Guinnessa w ilości osób śmiejących się, jedyny w swoim rodzaju FunRun czy plażowy chill. Ale także Durniej, czyli turniej rzeczy durnych, Bumper Balls, Teatr Delicates, Rowerowy Rajd Tunelem, Kanioning, Paprowędrówka Petrada, warsztaty śmiechu, Ludoteka Roszada, Bungee-jump czy też warsztaty hipnozy.

Nadal zastanawiacie się, czy przyjechać do Kazimierza Dolnego na lipcowy festiwal? Może więc to Was utwierdzi w przekonaniu, że naprawdę warto tu być?

- To tutaj, podobno pierwszy raz w swojej karierze, Kasia Nosowska tańczyła podczas koncertu porwana pod rękę przez Paprodziada – piszą organizatorzy. – To tutaj paliliśmy zbudowanego koguta, do którego przyczepialiście zapisane marzenia, lęki, życzenia… Na Strefie Rakiecie wariowaliście podczas walki na kolory, a w Strefie Zwierciadła poznawaliście tajniki związków bez spinki wg Kasi Miller. To tu wkraczaliście w bogaty świat biologii przekonań dzięki Magdzie Dembowskiej i szaleliście przy Grubsonie, Łąki Łan czy silent disco na środku miasta. To tutaj wylaliście pot podczas rajdu rowerowego w tunelu i biegu przez wąwozy, zaśmiewaliście się na warsztatach śmiechu czy nie robiliście kompletnie nic w Strefie Nudy i wiele, wiele innych rzeczy! Oczywiście ci, co byli.

Dla przypomnienia: Kazimiernikejszyn 2016, 7 – 10 lipca. Więcej szczegółów wkrótce.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę