IV edycja Kazimiernikejszyn dobiegła końca (wideo)

Skomentuj (5)

zobacz więcej (34)

Koncertem orkiestry warzywnej Paprykalaba oraz Dziadów Kazimierskich zakończyła się czwarta edycja Kazimiernikejszyn. Rynek po prostu oszalał!

Piękne upalne popołudnie. Rynek w Kazimierzu Dolnym. Ostatni koncert tegorocznej edycji Kazimiernikejszyn. Na scenie Paprykalaba, której występ pokazał, że do grania można wykorzystać wszystko, nawet warzywa, a ludzie, jeśli tylko chcą się bawić, będą przyjemnie spędzać czas.

Ostatnia piosenka grupy, która uformowała się na warsztatach w ramach Kazimiernikejszyn, była swojego rodzaju zaproszeniem na koncert Dziadów Kazimierskich, które po chwili już grali i śpiewali przed kazimierską publicznością.

Koncert Dziadów jak zwykle rozgrzał do białości cały Rynek. Ludzie wraz z Dziadami śpiewali, tańczyli, klaskali i wiwatowali do taktu największych dziadowskich przebojów. Była i Biała Dama, i Pychówka, i Kazimierska OSP, i PKP, i wiele, wiele innych.

 

Szaleństwo! Istne szaleństwo!

 

I jak wytrzymać cały rok do następnego Kazimiernikejszyn?

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę