IV edycja Kazimiernikejszyn dobiegła końca (wideo)

Skomentuj (5)

zobacz więcej (34)

Koncertem orkiestry warzywnej Paprykalaba oraz Dziadów Kazimierskich zakończyła się czwarta edycja Kazimiernikejszyn. Rynek po prostu oszalał!

Piękne upalne popołudnie. Rynek w Kazimierzu Dolnym. Ostatni koncert tegorocznej edycji Kazimiernikejszyn. Na scenie Paprykalaba, której występ pokazał, że do grania można wykorzystać wszystko, nawet warzywa, a ludzie, jeśli tylko chcą się bawić, będą przyjemnie spędzać czas.

Ostatnia piosenka grupy, która uformowała się na warsztatach w ramach Kazimiernikejszyn, była swojego rodzaju zaproszeniem na koncert Dziadów Kazimierskich, które po chwili już grali i śpiewali przed kazimierską publicznością.

Koncert Dziadów jak zwykle rozgrzał do białości cały Rynek. Ludzie wraz z Dziadami śpiewali, tańczyli, klaskali i wiwatowali do taktu największych dziadowskich przebojów. Była i Biała Dama, i Pychówka, i Kazimierska OSP, i PKP, i wiele, wiele innych.

 

Szaleństwo! Istne szaleństwo!

 

I jak wytrzymać cały rok do następnego Kazimiernikejszyn?

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę