IV edycja Kazimiernikejszyn dobiegła końca (wideo)

Skomentuj (5)

zobacz więcej (34)

Koncertem orkiestry warzywnej Paprykalaba oraz Dziadów Kazimierskich zakończyła się czwarta edycja Kazimiernikejszyn. Rynek po prostu oszalał!

Piękne upalne popołudnie. Rynek w Kazimierzu Dolnym. Ostatni koncert tegorocznej edycji Kazimiernikejszyn. Na scenie Paprykalaba, której występ pokazał, że do grania można wykorzystać wszystko, nawet warzywa, a ludzie, jeśli tylko chcą się bawić, będą przyjemnie spędzać czas.

Ostatnia piosenka grupy, która uformowała się na warsztatach w ramach Kazimiernikejszyn, była swojego rodzaju zaproszeniem na koncert Dziadów Kazimierskich, które po chwili już grali i śpiewali przed kazimierską publicznością.

Koncert Dziadów jak zwykle rozgrzał do białości cały Rynek. Ludzie wraz z Dziadami śpiewali, tańczyli, klaskali i wiwatowali do taktu największych dziadowskich przebojów. Była i Biała Dama, i Pychówka, i Kazimierska OSP, i PKP, i wiele, wiele innych.

 

Szaleństwo! Istne szaleństwo!

 

I jak wytrzymać cały rok do następnego Kazimiernikejszyn?

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę