Co dalej z Kazimiernikejszyn 2020?

Los kolejnego kazimierskiego festiwalu staje pod znakiem zapytania. Oficjalne stanowisko dyrekcji Kazimiernikejszyn ukaże się najdalej za dwa tygodnie.
Tegoroczną VII edycję festiwalu Kazimiernikejszyn zaplanowano na 15 – 19 lipca. W programie koncerty takich artystów, jak m.in.: Katarzyna Nosowska, Mrozu, Natalia Przybysz, Kwiat Jabłoni, Baranovski. To także budujące niepowtarzalny kazimierski klimat imprezy festiwalowe przygody – znane już, jak Przyklejando, rowerowy rajd tunelem, Kanioning – Paprobieg z Jarami, papro – i nie tylko – wędrówki, kogut życzeń czy zupełnie nowe. Na to, żeby dowiedzieć się, jakie to będą przygody i co jeszcze przygotowali dla nas organizatorzy, przyjdzie jeszcze poczekać. Ile? Nie wiadomo. W tej chwili ważą się losy tegorocznej edycji.
- Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja Kazimiernikejszyn 2020 nie odbędzie się w tym terminie. Wszystko jednak na to wskazuje, że zrobimy ją za rok albo może przeniesiemy na inny termin tego lata, ale szczerze mówiąc jest to bardzo wątpliwe – mówi w krótkim komunikacie wideo na profilu Kazimiernikejszyn na Facebooku Michał Niewęgłowski inicjator i organizator Kazimiernikejszyn. Zaznaczając jednak, że to nie jest jeszcze oficjalne stanowisko festiwalu, które powinno się ukazać najpóźniej za 2 tygodnie.
Pandemia zmienia więc termin kolejnego z kazimierskich festiwali i nieco chwieje jego podstawami.
- Ażeby ten festiwal miał szansę przetrwania i pojawienia się w 2021 roku będziemy Was zachęcać, żebyście zostawili swoje bilety, które zachowają ważność na edycję w nowym terminie. To będzie dla Was o tyle korzystne, że na nową edycję bilety będą na pewno droższe, a te Wasze, tańsze, zachowają swoją ważność – zwraca się z apelem do miłośników festiwalu Niewęgłowski. - Pamiętajcie, że „bez spinki” to mieć zgodę na to, że bywa różnie – pisze.
Aktualizacja 22 maja
Znamy datę VII Kazimiernikejszyn - to 14 - 18 lica 2021.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę