Co dalej z Kazimiernikejszyn 2020?

Los kolejnego kazimierskiego festiwalu staje pod znakiem zapytania. Oficjalne stanowisko dyrekcji Kazimiernikejszyn ukaże się najdalej za dwa tygodnie.
Tegoroczną VII edycję festiwalu Kazimiernikejszyn zaplanowano na 15 – 19 lipca. W programie koncerty takich artystów, jak m.in.: Katarzyna Nosowska, Mrozu, Natalia Przybysz, Kwiat Jabłoni, Baranovski. To także budujące niepowtarzalny kazimierski klimat imprezy festiwalowe przygody – znane już, jak Przyklejando, rowerowy rajd tunelem, Kanioning – Paprobieg z Jarami, papro – i nie tylko – wędrówki, kogut życzeń czy zupełnie nowe. Na to, żeby dowiedzieć się, jakie to będą przygody i co jeszcze przygotowali dla nas organizatorzy, przyjdzie jeszcze poczekać. Ile? Nie wiadomo. W tej chwili ważą się losy tegorocznej edycji.
- Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja Kazimiernikejszyn 2020 nie odbędzie się w tym terminie. Wszystko jednak na to wskazuje, że zrobimy ją za rok albo może przeniesiemy na inny termin tego lata, ale szczerze mówiąc jest to bardzo wątpliwe – mówi w krótkim komunikacie wideo na profilu Kazimiernikejszyn na Facebooku Michał Niewęgłowski inicjator i organizator Kazimiernikejszyn. Zaznaczając jednak, że to nie jest jeszcze oficjalne stanowisko festiwalu, które powinno się ukazać najpóźniej za 2 tygodnie.
Pandemia zmienia więc termin kolejnego z kazimierskich festiwali i nieco chwieje jego podstawami.
- Ażeby ten festiwal miał szansę przetrwania i pojawienia się w 2021 roku będziemy Was zachęcać, żebyście zostawili swoje bilety, które zachowają ważność na edycję w nowym terminie. To będzie dla Was o tyle korzystne, że na nową edycję bilety będą na pewno droższe, a te Wasze, tańsze, zachowają swoją ważność – zwraca się z apelem do miłośników festiwalu Niewęgłowski. - Pamiętajcie, że „bez spinki” to mieć zgodę na to, że bywa różnie – pisze.
Aktualizacja 22 maja
Znamy datę VII Kazimiernikejszyn - to 14 - 18 lica 2021.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę