Kazimiernikejszyn 2017

Przed nami kolejna, czwarta edycja festiwalu Kazimiernikejszyn. Już dziś rezerwujcie swój czas na pierwszą połowę lipca. Będzie się działo!

Jak piszą organizatorzy festiwalu, Kazimiernikejszyn to rzeczywistość równoległa, wydarzenie bez spinki, które zafunduje każdemu z nas przygodę, daleko wykraczającą poza genialne koncerty.

-Same koncerty wyobraź sobie żywiołowe, czysta petarda, żadnego zamulania, grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką – czytamy w zapowiedzi festiwalu. - Do tego dodaj pełen chill na pół dzikiej plaży, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami i masażami w kilku technikach. Do tego autorskie aktywności jak rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, Strefa Nudy, Kanioning, Rower Rajd, pływanie łodziami pychowymi, silent disco na środku miasta i wiele innych przygód. 

Kazimiernikejszyn 2017 odbędzie się w dniach 6 – 9 lipca. Tym razem na festiwalowej scenie w Kazimierzu pojawią się m.in.: Hey, Ania Rusowicz, Kamil Bednarek, Łąki Łan, Goolar, Łona&Webber&The Pimps, Julia Pietrucha, Dziady Kazimierskie, L.U.C & Rebel Babel oraz Bum Bum Orkestar, czyli najlepsza polska kapela grająca muzykę bałkańską, dzięki czemu poczujemy się jak na festiwalu trąbki w Serbii. No i jeszcze SunnyLand z Reyem Ceballo i jego muzykami w składzie, dzięki którym zaznamy gorączki Kubańskiej nocy.

W programie pojawiają się także zajęcia, które poprowadzi wybitna, niezwykle pozytywna i totalnie inspirująca Olga Szfajger. Unikalne warsztaty "Odkryj swój głos" to przede wszystkim szukanie, odkrywanie siebie i swojego brzmienia. Zajęcia inspirują do badania i poszukiwania swoich ukrytych możliwości głosowych, pomagają odbudować wiarę w siebie, uczą tolerancji i akceptacji siebie, uczą wykorzystywania swoich błędów, jako „arcymistrzów” w rozwoju.

Dodatkowo odbędzie się wykład Andre Sterna, wyjątkowego geniusza, znanego na świecie mówcy motywacyjnego i niestrudzonego siewcy entuzjazmu.

- Odbędzie się także mnóstwo innych ciekawych, bezprecedensowych wydarzeń, sytuacji i zabaw, o których będziecie dowiadywać się z dnia na dzień – mówi Włodek Dembowski. - Spodziewamy się najazdu ludzi, sympatyków Jasnej Strony a poziom życzliwości będzie jeszcze wyższy niż dotychczas i będzie emanował, kipiał z Miasteczka na całą okolicę pozostawiając po sobie lej pełen mocy, energii i endorfiny! KMK - Stolica Ludzi Pozytywnych i Radosnych już za 5 miesięcy!!!!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę