Kazimiernikejszyn 2018: November Project

zobacz więcej (13)

Kazimiernikejszyn trwa w najlepsze! Za nami już dwa dni wypełnione dobrą zabawą. W piątkowe popołudnie na kazimierskim Rynku wystąpił November Project.

Festiwal Kazimiernikejszyn to przede wszystkim moc dobrej zabawy. Koncerty, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz mnóstwo pozytywnej energii. Nic więc dziwnego, że jednym z wydarzeń, jakie znalazły się w tegorocznym programie był koncert November Project. W piątkowe popołudnie na kazimierskim Rynku rozbrzmiała muzyka, która trafia zarówno do dzieci, jak i tych nieco starszych.

Na scenie kolorowo: to artyści, którzy stworzyli swój niepowtarzalny image. Tuż obok – dzieci, wsłuchane i wpatrzone w muzyków. Cały Rynek zaś wypełniony publicznością. Tyle pozytywnej energii w jednym miejscu...

Jak tłumaczą członkowie zespołu, November Project zrodził się z miłości do muzyki i z chęci niesienia dobrej nowiny wszystkim ludziom.

- Nasze hasło to: WSZYSCY JESTEŚMY SPECJALNEJ TROSKI, bo każdy z nas nie jest doskonały, mamy słabości, bo nikt nie jest ideałem – podsumowują muzycy. - Często tak bywa, że im więcej człowiek posiada, tym więcej mu brakuje. Niektórzy z nas mają na tyle „mało”, że bardziej potrafią to docenić i taką postawą zarażać otoczenie. Mamy różne poglądy, wiek, hobby, umiejętności; ale to co nas łączy to chęć dzielenia się radością, optymizmem i empatią. Tego bowiem u nas pod dostatkiem. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza muzyka trafia do coraz większej liczby odbiorców, chcą jej słuchać.


W skład zespołu wchodzą: Włodek "Paprodziad" Dembowski, Piotr "Wiernik" Wiernikowski, Paweł "Karol" Karolak, Marcin "Starshak" Troszak, Marcin "Dzierżoń" Dzierżyc, Cezary "Sura" Gałązka, Mustafa "Muti" Husaini, Mariusz "Mario" Kraska, Daniel "Dany" Grzeszykowski, Robert "Papa" Jegliński, Joanna Zamorska oraz Patryk Kryński.

Co jeszcze przed nami? Poniżej program wydarzeń...


Sobota 14 lipca

Kamieniołomy
18:00 Otwarcie bram
19:00 Tabu
20:15 Shakin Dudi
21:45 Lao Che
23:00 palenie koguta
23:15 Łąki Łan
00:30 Sztos After – obok kamieniołomów
00:30 – obok Spichlerza PTTK


Niedziela 15 lipca

Rynek
12:12 Rekord śmiechu
12:32 NeoKlez – finalne zakończenie ostateczne
13:00 – 13:00 Projekt walizka
Mały Rynek
16:16 otwarcie drogi dziadowskiej – start: Trzeci Księżyc

Turkusowy Domek 12:00 – 16:00

Rozkład jazdy bez szczegółów. Możliwe nieznaczne korekty godzinowe. Warto sprawdzać na bieżąco.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę