Kazimiernikejszyn 2019: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings, Kult

zobacz więcej (38)

Czwarty dzień Festiwalu Kazimiernikejszyn zakończył się koncertami w Kamieniołomach. Na scenie wystąpili: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings oraz Kult.

Ostatni wspólny wieczór. Przynajmniej w tym roku. W takim niesamowitym klimacie. Ostatnie koncerty w Kamieniołomach. Magia. Tym razem na scenie wystąpili: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings oraz Kult. Jak było? Rewelacyjnie! I nie są to puste słowa...

- Od wczoraj Kazimiernikejszyn znajduje się w ścisłej czołówce moich ulubionych festiwali – pisze na swoim profilu na Facebooku Mela Koteluk. - Cała przestrzeń dla tego wydarzenia jest wybitna, scena przy podświetlonym kamieniołomie, zero egzaltacji, dużo fajnych ludzi i fajnej muzyki... no bajka. Nie dziwi fakt, że takie wydarzenie gromadzi żywą publiczność i tutaj chcę podziękować Wam za to nasze wczorajsze spotkanie. Dbajcie o siebie!

Sobotnie koncerty były ostatnimi, w tym miejscu, podczas tegorocznej edycji Festiwalu Kazimiernikejszyn. Jednak organizatorzy już teraz zapowiadają, że kolejna – siódma edycja imprezy się odbędzie. Podana została nawet dokładna data: 15 - 19 lipca 2020.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę