Kazimiernikejszyn 2019: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings, Kult

zobacz więcej (38)

Czwarty dzień Festiwalu Kazimiernikejszyn zakończył się koncertami w Kamieniołomach. Na scenie wystąpili: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings oraz Kult.

Ostatni wspólny wieczór. Przynajmniej w tym roku. W takim niesamowitym klimacie. Ostatnie koncerty w Kamieniołomach. Magia. Tym razem na scenie wystąpili: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings oraz Kult. Jak było? Rewelacyjnie! I nie są to puste słowa...

- Od wczoraj Kazimiernikejszyn znajduje się w ścisłej czołówce moich ulubionych festiwali – pisze na swoim profilu na Facebooku Mela Koteluk. - Cała przestrzeń dla tego wydarzenia jest wybitna, scena przy podświetlonym kamieniołomie, zero egzaltacji, dużo fajnych ludzi i fajnej muzyki... no bajka. Nie dziwi fakt, że takie wydarzenie gromadzi żywą publiczność i tutaj chcę podziękować Wam za to nasze wczorajsze spotkanie. Dbajcie o siebie!

Sobotnie koncerty były ostatnimi, w tym miejscu, podczas tegorocznej edycji Festiwalu Kazimiernikejszyn. Jednak organizatorzy już teraz zapowiadają, że kolejna – siódma edycja imprezy się odbędzie. Podana została nawet dokładna data: 15 - 19 lipca 2020.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę