Transmisja II sesji Rady Miejskiej

Skomentuj (35)

Trwa już druga sesja Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do oglądania transmisji.

Transmisja jest dostępna na kanale You Tube Urzędu Miasta. Zapraszamy do śledzenia >>>

Skomentuj


Dodane komentarze (35)

 • kazimierzak
  Odsłuchałem. Hejtujecie Pana Leszka, że zaczął dopytywać o projekt budżetu, jaki radni otrzymali dopiero na sesji. Burmistrz nie miał za wiele do powiedzenia. Widać jaki mamy poziom. Gratulacje dla radnego. Odpowiedź Burmistrza na co pójdą pieniądze padła, że nie wie...
  • #totylkoja
   Ja też nie uważam, żeby Pan Leszek się wygłupił, chciał po prostu zrozumieć za czym głosuje. To raczej na plus dla niego.
  • seniorka
   Hejtowanie każdego jest normą w Kazimierzu od lat wyznaczoną przez nijakiego Janusza Kowalskiego. Raz tego raz tamtego. Raz się oberwie Wolnej raz Dołędze. Każdy po części daje powód. Ideałów przecież brak.
  • zzzz
   nie wie, bo jeszcze mu nie powiedzieli
  • Mirelka
   A od czego ma Romanę i Janusza i Krzysia. Niech mu dalej mówią wszystko, a on się ich słucha to będzie dobrze. Niech się ich zapyta a nie na forum.
 • Swôj
  A co tak cichą siedzą Radny Pruchniak i Magdalena Grabczak poza ,,apsik’’ co sugeruje do komisji zdrowia nic nie było słychać. Ciekawe czy szybko wróci sprawa piesków. Czekamy bo podobno nic nie jest lepiej...
 • Piotr
  Pani Romana pisze, że wiąże wielkie nadzieje z p. Dołęgą w roli przewodniczącego komisji kultury, a także, że cyt. podejmie wyzwanie wprowadzenia działań kulturalnych na terenach wiejskich.
  Pani Romano, niech się Pani już przestanie kompromitować!
  • Romek
   @Piotr musisz przełknąć tą żabę....Romana rozdaje znaczone karty, wczoraj to napisałem.Dobrze jednak się stało ,że pan Dołęga wyeliminował Ewę Wolną.Jej poziom / tu odsyłam do relacji z wczorajszych obrad/ odbiega daleko od poziomu jaki powinien reprezentować radny,a zarazem przewodniczący kultury "perły renesansu". Pani Wolna kompletnie się nie sprawdziła w swojej roli.Totalnie zawaliła obchody 100 lecia odzyskania Niepodległości. Miasteczko przed kompromitacją uratował ksiądz i Pani Monika Kubiś Arbuz,organizując doniosłe wydarzenie na Rynku.
  • Irek
   Spontaniczna akcja odtańczenia poloneza i tyle. Bez ekscytacji. Wyszło miło ale to nie są wyżyny organizacyjne. Takie tańce można robić co niedziela. Lepsze to niż te cudaki zarabiające na rynku i nie płacące opłaty za zajęcie pasa drogowego. To jest ważny temat, bo przez palce przelatują konkretne pieniądze!!!
 • Romek
  @ciekaw nie wiesz jaką rolę spełnia w mieście Romana Rupiewicz Krzysztof Wawer i Janusz Kowalski?
  Obejrzyj transmisję z obrad Rady Miasta i przyjrzyj się wynikom.Popatrz na emocje p.Wolnej ,p.Kuś i reakcje innych - np.radnych tzw"Duniowych" .
 • takie tam
  Tak naprawdę ta sesja to jakis cyrk ,jedni drugim robią na złość, Miruś pod stolem nóżkami przebiera i plącze się w zeznaniach , Kowalski caly czas utrzymuje kontakt wzrokowy z kimś (wiadomo z kim) , "Starzy" pewni siebie na ktorych juz patrzeć się nie da tak jak na te świąteczne dekoracje w miescie ktore przeżyły dwie kadencje Duni ,jedną Pisuli i teraz Pomianowski kontynuuje a "nowi"bronią sie przed wszystkim.Kochani Nic sie nie zmieni ,a po dzisiejszym dniu to juz pewne.
 • ciekaw
  Mamy w mieście burmistrza, radnych,
  ??? a jaką rolę pełni w naszym mieście Pani Romana, bo to co robi poza mikrofonem i okiem kamery ... to nie należy chyba do obowiązków przewodniczącej samorządu mieszkańców !
  • kazimierzak
   Tak Cię interesuje prywatne życie Pani Romany? Idź do psychologa.
 • bywalec
  @Kazimierzak
  :) trudno ocenić imprezy kulturalne w mieście jak się na nich nie bywa...
 • CAMA
  (...................)
  Abraham Lincoln powiedział kiedyś takie mądre zdanie: "Bez złości do nikogo, ze zrozumieniem dla wszystkich"...
  W swoich komentarzach jesteśmy często kąśliwi i małostkowi. Czepiamy się ludzi, bo popełnili jakiś błąd (jakbyśmy sami ich nie popełniali). Nawet nie dajemy szansy. Prześcigamy się w złośliwościach, która bardziej "zaboli". I co z tego wynika ? Nic! Krytyka powinna być konstruktywna. Powiedzmy co zrobilibyśmy my, jak można coś zrobić lepiej. Ktoś inny dopowie... może w ten sposób zrodzi się jakieś ciekawe rozwiązanie, nowy, lepszy pomysł... Bądźmy dla siebie milsi, a wszystko zobaczymy w innym świetle, pomagajmy sobie nawzajem, a wszystkie problemy rozwiążemy. Dajmy sobie nawzajem szansę.
  Gdyby ktoś chciał być w stosunku do tego co napisałam .... "krytyczny" :-), to proszę jeszcze raz przeczytać, co powiedział A. Lincoln.
  • !!!
   Uczymy się od lepszych nowy burmistrz ze swiją kluką pokazał na co go stać. Jak powiedział jest demokracja może zwalniać i pokazywać swoje rzeczywiste oblicze. Niczego dobrego nie ma się co spodziewać a kultura...Wilna Pniewski Opoka pokazali
  • #totylkoja
   @!!! - jakie przepraszam masz zastrzeżenia do kultury Pani Wolnej i Pana Opoki? Prawidłowo ucinali chrzanienie i prowokacje JK. I tak byli nad wyraz cierpliwi...
 • Kazimierzak
  No widzę że warszafka rzuciła się na Pana Leszka. Ot kultura. Świetny gościu, ma coś w głowie. Wypowiedź Pani Wolnej genialna. Wnioskuję z niej, że była przewodniczącą by biegać po imprezkach. Kurcze nawet 100 lecia Niepodległości nie dopilnowała. Gdyby nie ksiądz nic by się nie zadziałało. Ciekaw jestem czy zdjęcie flagi ze studni to też jej dzieło... Prawo Panie Leszku.
 • wodnik
  No to będzie Kultura przez duże K skoro p. Dołęga, radny Krzysia i Romany sie za nią weźmie.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2019! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2019. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę