Dziewczyny na Dwóch Brzegach

Skomentuj (2)

Zespół "Dziewczyny" znany jeśli nie ze swojej debiutanckiej płyty „Dziewczyny z sąsiedztwa”, to na pewno z programu X - Factor, gościł w festiwalowym Klubie Empik-u.

Na swoim koncie mają dwukrotnie wygrany program Hit Generator, udział w pierwszej polskiej edycji programu X – Factor, a wcześniej w Krajowym Finale Eurowizji 2010, Nagrodę Grand Prix przyznaną przez TVP za Największą Osobowość Festiwalu Spotkania Zamkowe 2008, nagrodę Festiwalu Piosenki Studenckiej 2008, liczne nagrody publiczności. A także pierwszą płytę „Dziewczyny z sąsiedztwa” i 4 teledyski. W swojej muzyce oscylują pomiędzy bluesem, "baba-riba/jazzem" i rock'n rollem. Zespół "Dziewczyny" z Anią Karamon i Olą Nowak, ale bez męskiej części, gościł we wtorek 2 sierpnia na Dwóch Brzegach w Klubie Empik.

 

Spotkanie w nieskrępowanej formie letnio – wakacyjnej pełne było żartów i anegdot na temat ich wspólnej drogi artystycznej. Mowa też była o planowanej nowej płycie. Jaka ona będzie? Jeszcze nie wiadomo, ale jak podkreślają „Dziewczyny” - ewoluująca w stosunku do pierwszej.

 

Zespół przyjechał na spotkanie w Empiku, ale w okolicach Kazimierza pozostanie zapewne do końca festiwalu Dwa Brzegi, pracując nad aranżacją swoich koncertów, z których najbliższy odbędzie się 26 sierpnia w Łodzi w czasie gali ogólnopolskiego konkursu na Top Modelkę The Look of The Year 2011.  27 – 28 sierpnia wystąpią w Tczewie na Festiwalu Twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Niewykluczone, że zobaczą je Państwo także w swoim mieście - "Dziewczyny" są w trakcie organizowania trasy koncertowej.

 

Co jeszcze przed nami podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi? Zobacz program.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • tutejszy
    Tak naprawdę to One nie miały nic do powiedzenia!!! Kto był ten słyszał!!!
  • p[ijany znad Grodarza

    dzie komentarz.
    Ludzie są wkurzeni. GADAŁY , a powinny ŚPIEWAĆ. Złosliwi twierdza, że NIE BYŁO STOSOWNEJ APARATURY, bo głosy MIERNE. / i po co było gadać?./

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę