Dwa Brzegi czas zacząć!

V Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi czas zacząć! Na naszej stronie już od kilku dni  można znaleźć szczegółowy program projekcji filmowych i wydarzeń towarzyszących.

Zaproszenie na festiwal do Kazimierza Dolnego przyjęła Katarzyna Figura. Spotkanie z aktorką odbędzie się dziś, o godz. 18.30. W ten sposób otworzyona zostanie sekcja Retrospektyw Andrzeja Kondriatiuka. Katarzyna Figura współpracowała z reżyserem, zagrała m.in. we „Wrzecionie czasu” - pamiętniku Kondratiuka pisanym kamerą.

 

W niedzielę w miasteczku filmowym pojawi się Zbigniew Zamachowski i gość festiwalu z Norwegii Mona.J .Hoel - reżyserka filmu, który otwiera sekcję „I Bóg stworzył aktora”. „Kiedy noce robią się długie” to pierwszy norweski obraz powstały zgodnie z postulatami Dogmy. Reżyserka konfrontuje zdegradowaną moralność rodziny norweskiej z tradycyjnym etosem polskiej inteligencji. Artystycznych konfrontacji na Dwóch Brzegach będzie dużo więcej.

 

Szczegóły dotyczące festiwalowych wydarzeń można również śledzić na stronie festiwalu Dwa Brzegi.

 

Zapraszamy do Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą już od dziś,  do 7 sierpnia.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę