Dwa Brzegi czas zacząć!

V Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi czas zacząć! Na naszej stronie już od kilku dni  można znaleźć szczegółowy program projekcji filmowych i wydarzeń towarzyszących.

Zaproszenie na festiwal do Kazimierza Dolnego przyjęła Katarzyna Figura. Spotkanie z aktorką odbędzie się dziś, o godz. 18.30. W ten sposób otworzyona zostanie sekcja Retrospektyw Andrzeja Kondriatiuka. Katarzyna Figura współpracowała z reżyserem, zagrała m.in. we „Wrzecionie czasu” - pamiętniku Kondratiuka pisanym kamerą.

 

W niedzielę w miasteczku filmowym pojawi się Zbigniew Zamachowski i gość festiwalu z Norwegii Mona.J .Hoel - reżyserka filmu, który otwiera sekcję „I Bóg stworzył aktora”. „Kiedy noce robią się długie” to pierwszy norweski obraz powstały zgodnie z postulatami Dogmy. Reżyserka konfrontuje zdegradowaną moralność rodziny norweskiej z tradycyjnym etosem polskiej inteligencji. Artystycznych konfrontacji na Dwóch Brzegach będzie dużo więcej.

 

Szczegóły dotyczące festiwalowych wydarzeń można również śledzić na stronie festiwalu Dwa Brzegi.

 

Zapraszamy do Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą już od dziś,  do 7 sierpnia.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę