Dwa Brzegi czas zacząć!

V Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi czas zacząć! Na naszej stronie już od kilku dni  można znaleźć szczegółowy program projekcji filmowych i wydarzeń towarzyszących.

Zaproszenie na festiwal do Kazimierza Dolnego przyjęła Katarzyna Figura. Spotkanie z aktorką odbędzie się dziś, o godz. 18.30. W ten sposób otworzyona zostanie sekcja Retrospektyw Andrzeja Kondriatiuka. Katarzyna Figura współpracowała z reżyserem, zagrała m.in. we „Wrzecionie czasu” - pamiętniku Kondratiuka pisanym kamerą.

 

W niedzielę w miasteczku filmowym pojawi się Zbigniew Zamachowski i gość festiwalu z Norwegii Mona.J .Hoel - reżyserka filmu, który otwiera sekcję „I Bóg stworzył aktora”. „Kiedy noce robią się długie” to pierwszy norweski obraz powstały zgodnie z postulatami Dogmy. Reżyserka konfrontuje zdegradowaną moralność rodziny norweskiej z tradycyjnym etosem polskiej inteligencji. Artystycznych konfrontacji na Dwóch Brzegach będzie dużo więcej.

 

Szczegóły dotyczące festiwalowych wydarzeń można również śledzić na stronie festiwalu Dwa Brzegi.

 

Zapraszamy do Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą już od dziś,  do 7 sierpnia.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę