Aktualności dla "Empik Cafe"

Zespół "Dziewczyny" znany jeśli nie ze swojej debiutanckiej płyty „Dziewczyny z sąsiedztwa”, to na pewno z programu X - Factor, gościł w festiwalowym Klubie Empik-u.

Plenerowy salon EMPiKu

EMPiK już po raz trzeci gości w przestrzeni Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Oferowana przez plenerowy salon oferta filmów, książek i płyt z muzyką została starannie dobrana pod kątem programu festiwalu oraz wzbogacona o wybrane nowości, bestsellery oraz pozycje kierowane do koneserów (niszowe, alternatywne, niezależne i ekskluzywne produkcje).

Dwa Brzegi tuż tuż

Trwa montaż hal kinowych IV Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Początek imprezy już 31 lica.

Gośćmi Empiku na Dwóch Brzegach byli 4 sierpnia Henryk Sawka i Rafał Bryndal, autorzy książki „Sceny z życia małżeńskiego według Sawki. Komentuje Rafał Bryndal”.

Spiżowy krzyk

Kto z nas nie zna takich utworów jak „Dziwny jest ten świat” czy „Pod Papugami” Czesława Niemena… Wydaje się, że są to jego największe przeboje. Jednak teraz, kiedy ukazała się kolejna jego płyta zatytułowana „Spiżowy krzyk”, to może się zmienić…

EMPiK w tym roku świętuje swoje 60 – lecie. Stąd i jego oferta podczas Festiwalu Dwa Brzegi wygląda imponująco. W czasie 7 festiwalowych dni odbędzie się ponad 20 spotkań z prawie trzydziestką twórców kultury – nie tylko pisarzy, ale również ludzi ze świata filmu i muzyki.

Pokaż stopkę