Zostań sponsorem Dwóch Brzegów

Skomentuj (14)

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to jedna z najważniejszych imprez kulturalnych w Kazimierzu Dolnym. Przed nami 13. edycja festiwalu, do której trwają  już intensywne prace przygotowawcze. Organizatorzy zachęcają do nawiązania współpracy i zostania sponsorem lub partnerem Dwóch Brzegów.

Przed nami 13. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który corocznie odbywa się w Kazimierzu Dolnym. Jak będzie wyglądał? Jacy goście tym razem pojawią się w Miasteczku? Jakie filmy będą prezentowane? W tym momencie trudno jest odpowiedzieć na te pytania. Obecnie trwają intensywne prace przygotowawcze do tegorocznej imprezy. A jej organizatorzy zapraszają do współuczestnictwa w tym wydarzeniu, jako Sponsor lub Partner festiwalu.

- Program festiwalu, przygotowywany pod kierownictwem Grażyny Torbickiej dyrektor artystycznej, dobierany jest tak, aby kino stanowiło inspirację do zapoznania się z dziedzinami sztuki, które są jego prekursorami i częściami składowymi: literaturą, muzyką, sztukami wizualnymi, teatrem, fotografią – piszą organizatorzy Dwóch Brzegów. – Chcemy, aby w pełni zaspokajał zróżnicowane gusty publiczności, miał charakter edukacyjny, skłaniał do refleksji i harmonijnie wpisywał się w nastrój goszczących Festiwal Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą.

Oprócz tego wielką zaletą festiwalu jest także możliwość bezpośredniego, codziennego kontaktu zarówno ze specjalnie zaproszonymi na tę okazję wybitnymi gośćmi, lecz także z młodymi utalentowanymi przedstawicielami wszystkich dziedzin sztuki.

- Tutaj nie ma żadnych barier – piszą organizatorzy. – Gwarantujemy, że lista znanych osób, które spotkamy nad Wisłą latem będzie imponująca.

Pokazy filmowe, spotkania z twórcami, koncerty, wystawy i wiele innych ciekawych wydarzeń organizowanych w kilkunastu miejscach, co roku przyciąga tłumy ludzi. I nic dziwnego, bo jest to jedna z niewielu okazji, by na żywo zobaczyć swojego ulubionego aktora, reżysera czy pisarza, a nawet z nim porozmawiać. I choć plany są ogromne, ich realizacja w dużej mierze jest zależna od funduszy. Może więc warto rozważyć poważnie tą propozycję i nawiązać współpracę z Dwoma Brzegami?

- Sponsorom i Partnerom gwarantujemy obecność we wszystkich materiałach promocyjnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – czytamy na oficjalnej stronie internetowej festiwalu. - Wyróżniamy się indywidualnym podejściem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy szerokie możliwości współpracy i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

W przypadku zainteresowania współpracą z organizatorami festiwalu, kontaktować się można z producentem Festiwalu, Zbigniewem Dobroszem: zbigniew.dobrosz@dwabrzegi.pl, 604 123 123 lub z rzecznikiem prasowym, Pauliną Litwinow: press@dwabrzegi.pl
Przypominamy, że w tym roku Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 27 lipca - 4 sierpnia.

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Gość
  Bardzo ciekawy tok rozumowania. Niech obcy przyjadą, zrobią imprezy, a my nie damy ani grosza, przeciwnie, zarobimy i zyskamy sławę i promocję w telewizjach.
  • ???
   Gosciu ,wiesz na czym polega sponsoring,czy nie wiesz? Zdaje się że nie wiesz!
 • Gość
  To miasto nie jest sponsorem festiwalu Dwa brzegi? Nic dziwnego, że powstał u was zespół Dziady Kazimierskie. Zrozumieliscie aluzję?
  • Nie Gość
   A Hollywood jest sponsorem Oscarów ? Zrozumiałeś aluzję ?
  • Harry
   gosiu...ja mam IQ20...i sie nadaje--to ty chyba tez...
 • też mieszkaniec
  @mieszkaniec
  Przeciętny mieszkaniec może obejrzeć ciekawy film - jeden, drugi...
  Pójść na ciekawe wydarzenie
  Ale ja wiem, może On musi być trochę ponad przeciętną...:)
  • Gośka
   Ja mam IQ 37. Czy nadaję się tam ?
 • Kryspin
  Matce Bożej się nie odmawia.
 • to małe piwo
  Teraz pewnie jeszcze T mobile zrezygnuje ze sponsoringu festiwalu? Jak czytam artykuł to widzę ze musi być krucho. Mam taki pomysł: może niech pani przewodniczaca samorządu Romana Rupiewicz zorganizują spotkanie w tej sprawie. Pomoże znaleźć sponsora. Wiem że to duże oczekiwabie ale czemu nie. Chociaź łatwiej protestować a nie budować to może warto żeby spróbowała do spólki z radnym jednym czy drugim. Coś fajnego by zrobili i pokazali krytykom ze nie tylko krzyczą i atakują i żądają ale coś konstruktywnego robią.
  • mieszkaniec
   Znowu kompleksy wychodzą :) Przeciętny mieszkaniec nic z tego nie ma, jedynie same problemy. Proponuję by finansowali takie imprezy hotelarze i knajpiarze co na tym zarabiają.
  • pijany znad Grodarza
   A sam fakt, że mieszkasz w miejscowośći, gdzie organizowany jest ten festiwal naprawdę nie powoduje, że stajesz się dumny a sama miejscowość staje się bardziej atrakcyjna?

   Napisz czego oczekujesz od organizatorow , oczywiście o ile jesteś PRZECIĘTNY.
 • Zocha
  27 Lipca to ja mam Pielgrzymkę do Matki Boskiej do Częstochowy
  • Adam
   To po prostu zmienisz termin
  • pijany znad Grodarza
   A Matka Boska o tym wie ?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę