Zostań sponsorem Dwóch Brzegów

Skomentuj (14)

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to jedna z najważniejszych imprez kulturalnych w Kazimierzu Dolnym. Przed nami 13. edycja festiwalu, do której trwają  już intensywne prace przygotowawcze. Organizatorzy zachęcają do nawiązania współpracy i zostania sponsorem lub partnerem Dwóch Brzegów.

Przed nami 13. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który corocznie odbywa się w Kazimierzu Dolnym. Jak będzie wyglądał? Jacy goście tym razem pojawią się w Miasteczku? Jakie filmy będą prezentowane? W tym momencie trudno jest odpowiedzieć na te pytania. Obecnie trwają intensywne prace przygotowawcze do tegorocznej imprezy. A jej organizatorzy zapraszają do współuczestnictwa w tym wydarzeniu, jako Sponsor lub Partner festiwalu.

- Program festiwalu, przygotowywany pod kierownictwem Grażyny Torbickiej dyrektor artystycznej, dobierany jest tak, aby kino stanowiło inspirację do zapoznania się z dziedzinami sztuki, które są jego prekursorami i częściami składowymi: literaturą, muzyką, sztukami wizualnymi, teatrem, fotografią – piszą organizatorzy Dwóch Brzegów. – Chcemy, aby w pełni zaspokajał zróżnicowane gusty publiczności, miał charakter edukacyjny, skłaniał do refleksji i harmonijnie wpisywał się w nastrój goszczących Festiwal Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą.

Oprócz tego wielką zaletą festiwalu jest także możliwość bezpośredniego, codziennego kontaktu zarówno ze specjalnie zaproszonymi na tę okazję wybitnymi gośćmi, lecz także z młodymi utalentowanymi przedstawicielami wszystkich dziedzin sztuki.

- Tutaj nie ma żadnych barier – piszą organizatorzy. – Gwarantujemy, że lista znanych osób, które spotkamy nad Wisłą latem będzie imponująca.

Pokazy filmowe, spotkania z twórcami, koncerty, wystawy i wiele innych ciekawych wydarzeń organizowanych w kilkunastu miejscach, co roku przyciąga tłumy ludzi. I nic dziwnego, bo jest to jedna z niewielu okazji, by na żywo zobaczyć swojego ulubionego aktora, reżysera czy pisarza, a nawet z nim porozmawiać. I choć plany są ogromne, ich realizacja w dużej mierze jest zależna od funduszy. Może więc warto rozważyć poważnie tą propozycję i nawiązać współpracę z Dwoma Brzegami?

- Sponsorom i Partnerom gwarantujemy obecność we wszystkich materiałach promocyjnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – czytamy na oficjalnej stronie internetowej festiwalu. - Wyróżniamy się indywidualnym podejściem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy szerokie możliwości współpracy i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

W przypadku zainteresowania współpracą z organizatorami festiwalu, kontaktować się można z producentem Festiwalu, Zbigniewem Dobroszem: zbigniew.dobrosz@dwabrzegi.pl, 604 123 123 lub z rzecznikiem prasowym, Pauliną Litwinow: press@dwabrzegi.pl
Przypominamy, że w tym roku Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 27 lipca - 4 sierpnia.

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Gość
  Bardzo ciekawy tok rozumowania. Niech obcy przyjadą, zrobią imprezy, a my nie damy ani grosza, przeciwnie, zarobimy i zyskamy sławę i promocję w telewizjach.
  • ???
   Gosciu ,wiesz na czym polega sponsoring,czy nie wiesz? Zdaje się że nie wiesz!
 • Gość
  To miasto nie jest sponsorem festiwalu Dwa brzegi? Nic dziwnego, że powstał u was zespół Dziady Kazimierskie. Zrozumieliscie aluzję?
  • Nie Gość
   A Hollywood jest sponsorem Oscarów ? Zrozumiałeś aluzję ?
  • Harry
   gosiu...ja mam IQ20...i sie nadaje--to ty chyba tez...
 • też mieszkaniec
  @mieszkaniec
  Przeciętny mieszkaniec może obejrzeć ciekawy film - jeden, drugi...
  Pójść na ciekawe wydarzenie
  Ale ja wiem, może On musi być trochę ponad przeciętną...:)
  • Gośka
   Ja mam IQ 37. Czy nadaję się tam ?
 • Kryspin
  Matce Bożej się nie odmawia.
 • to małe piwo
  Teraz pewnie jeszcze T mobile zrezygnuje ze sponsoringu festiwalu? Jak czytam artykuł to widzę ze musi być krucho. Mam taki pomysł: może niech pani przewodniczaca samorządu Romana Rupiewicz zorganizują spotkanie w tej sprawie. Pomoże znaleźć sponsora. Wiem że to duże oczekiwabie ale czemu nie. Chociaź łatwiej protestować a nie budować to może warto żeby spróbowała do spólki z radnym jednym czy drugim. Coś fajnego by zrobili i pokazali krytykom ze nie tylko krzyczą i atakują i żądają ale coś konstruktywnego robią.
  • mieszkaniec
   Znowu kompleksy wychodzą :) Przeciętny mieszkaniec nic z tego nie ma, jedynie same problemy. Proponuję by finansowali takie imprezy hotelarze i knajpiarze co na tym zarabiają.
  • pijany znad Grodarza
   A sam fakt, że mieszkasz w miejscowośći, gdzie organizowany jest ten festiwal naprawdę nie powoduje, że stajesz się dumny a sama miejscowość staje się bardziej atrakcyjna?

   Napisz czego oczekujesz od organizatorow , oczywiście o ile jesteś PRZECIĘTNY.
 • Zocha
  27 Lipca to ja mam Pielgrzymkę do Matki Boskiej do Częstochowy
  • Adam
   To po prostu zmienisz termin
  • pijany znad Grodarza
   A Matka Boska o tym wie ?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę