Zostań sponsorem Dwóch Brzegów

Skomentuj (14)

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to jedna z najważniejszych imprez kulturalnych w Kazimierzu Dolnym. Przed nami 13. edycja festiwalu, do której trwają  już intensywne prace przygotowawcze. Organizatorzy zachęcają do nawiązania współpracy i zostania sponsorem lub partnerem Dwóch Brzegów.

Przed nami 13. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który corocznie odbywa się w Kazimierzu Dolnym. Jak będzie wyglądał? Jacy goście tym razem pojawią się w Miasteczku? Jakie filmy będą prezentowane? W tym momencie trudno jest odpowiedzieć na te pytania. Obecnie trwają intensywne prace przygotowawcze do tegorocznej imprezy. A jej organizatorzy zapraszają do współuczestnictwa w tym wydarzeniu, jako Sponsor lub Partner festiwalu.

- Program festiwalu, przygotowywany pod kierownictwem Grażyny Torbickiej dyrektor artystycznej, dobierany jest tak, aby kino stanowiło inspirację do zapoznania się z dziedzinami sztuki, które są jego prekursorami i częściami składowymi: literaturą, muzyką, sztukami wizualnymi, teatrem, fotografią – piszą organizatorzy Dwóch Brzegów. – Chcemy, aby w pełni zaspokajał zróżnicowane gusty publiczności, miał charakter edukacyjny, skłaniał do refleksji i harmonijnie wpisywał się w nastrój goszczących Festiwal Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą.

Oprócz tego wielką zaletą festiwalu jest także możliwość bezpośredniego, codziennego kontaktu zarówno ze specjalnie zaproszonymi na tę okazję wybitnymi gośćmi, lecz także z młodymi utalentowanymi przedstawicielami wszystkich dziedzin sztuki.

- Tutaj nie ma żadnych barier – piszą organizatorzy. – Gwarantujemy, że lista znanych osób, które spotkamy nad Wisłą latem będzie imponująca.

Pokazy filmowe, spotkania z twórcami, koncerty, wystawy i wiele innych ciekawych wydarzeń organizowanych w kilkunastu miejscach, co roku przyciąga tłumy ludzi. I nic dziwnego, bo jest to jedna z niewielu okazji, by na żywo zobaczyć swojego ulubionego aktora, reżysera czy pisarza, a nawet z nim porozmawiać. I choć plany są ogromne, ich realizacja w dużej mierze jest zależna od funduszy. Może więc warto rozważyć poważnie tą propozycję i nawiązać współpracę z Dwoma Brzegami?

- Sponsorom i Partnerom gwarantujemy obecność we wszystkich materiałach promocyjnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – czytamy na oficjalnej stronie internetowej festiwalu. - Wyróżniamy się indywidualnym podejściem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy szerokie możliwości współpracy i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

W przypadku zainteresowania współpracą z organizatorami festiwalu, kontaktować się można z producentem Festiwalu, Zbigniewem Dobroszem: zbigniew.dobrosz@dwabrzegi.pl, 604 123 123 lub z rzecznikiem prasowym, Pauliną Litwinow: press@dwabrzegi.pl
Przypominamy, że w tym roku Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 27 lipca - 4 sierpnia.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (14)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę