Dwa Brzegi'18: Program filmowy, spotkań i wydarzeń

Skomentuj (2)

Tegoroczna edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi zbliża się wielkimi krokami. Dostępny jest już program projekcji filmowych, a niebawem pojawi się także program spotkań i wydarzeń. Internetowa sprzedaż biletów już ruszyła.

Jesteście ciekawi, jakie obrazy w tym roku będzie można zobaczyć podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi? Wszystkie informacje znajdziecie w szczegółowym programie projekcji filmowych.

Jednak festiwal Dwa Brzegi, to nie tylko kino. To również koncerty, spotkania z twórcami, wystawy czy wykłady. Co ciekawego czeka na nas w programie spotkań i wydarzeń artystycznych? Zobaczcie sami.

Cały czas trwa internetowa sprzedaż biletów. Jeśli więc po przeanalizowaniu programu wybraliście coś dla siebie, warto zrobić rezerwacje już dziś.

12. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 28 lipca – 5 sierpnia 2018. Zapraszamy!

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Dżinksi
    Nie można ściągnąć programu projekcji filmowych, kuurczaczki
  • Harry
    miałem się pofatygować....ale jak przeczytałem czym dysponujecie.....nie będę tracil czasu....DZIEN w DZIEN retrospektywne spojzenie na Kazimierz.....pewnie wzdychanie do zyda...(czy wy na serio nie macie innych tematow??)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę