Kazimiernikejszyn po raz szósty (wideo)

Skomentuj (21)

Kazimiernikejszyn po raz szósty. W tym roku trochę później. Za to o dzień dłużej. Będą nowe imprezy, nowe przygody. Oprócz starych sprawdzonych, bez których Kazimiernikejszyn nie byłby sobą.
Kazimierz. Kazimiernikejszyn. Bez spinki w krainę Piotrusia Pana. W Kazimierz.

Szósty Kazimiernikejszyn, który rozpocznie się w środę 17 lipca, to jak zwykle koncerty w kamieniołomach. W czasie pięciu dni imprezy zobaczymy na scenie między innymi:

- Krzysztof Zalewski (piątek, 19 lipca)
- Organek (piątek, 19 lipca)
- The Dumplings (sobota, 20 lipca)
- Łąki Łan (czwartek, 18 lipca)
- Kult (sobota, 20 lipca)
- Daria Zawiałow (czwartek, 18 lipca)
- Jarecki (czwartek, 18 lipca)
- Damian Syjonfam (piątek, 19 lipca)
- Bitamina (sobota, 20 lipca)
- Bubliczki (piątek, 19 lipca)

- Kolejna edycja wprowadzi festiwal w bezspinkową prędkość kosmiczną – piszą organizatorzy. –Rozwiniemy dotychczasową formułę festiwalu jednocześnie wprowadzając szereg nowych elementów.

Wśród nich między innymi Przebieralnia czy Zaliczanka.

- Wejście będzie tylko w różnego rodzaju przebraniach - fajnych, śmiesznych, pojechanych. Do tego będzie oczywiście specjalny DJ – mówi Michał Niewęgłowski organizator Kazimiernikejszyn. – Zaliczanka będzie polegała na tym, by jak najszybszym czasie zaliczyć trzy imprezowe punkty cały czas tańcząc. Do tego będzie cała instrukcja.

Będą też – jak zapowiadają organizatorzy – dość szeroko zastosowane po raz pierwszy na festiwalu elementy scenograficzne, wśród nich Siedlisko. Brzmi to dość enigmatycznie, ale organizatorzy nie chcą na razie zdradzać szczegółów.

- Kazimiernikejszyn to jedyny w swoim rodzaju miks muzycznej jazdy, natury, magii Kazimierza Dolnego, jasnej strony mocy, autentycznej, bezspinkowej atmosfery i sytuacji wydarzających się w odpowiednim miejscu i czasie – piszą organizatorzy. – Odepnij się i wskocz w świat energetycznych koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, autorskich przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych... A w przerwach chłoń piękne widoki, słońce, poznawaj superfestiwalowiczów, z których słynie Kazimiernikejszyn czy skorzystaj ze spotkań i warsztatów z naszymi Przegośćmi.

Karnety już można kupowć w Internecie: TicketClub i eBilet. Ich liczba w tym roku z przyczyn logistycznych limitowana.

Planujcie urlopy na 17 – 21 lipca. VI Kazimiernikejszyn zaprasza do Kazimierza Dolnego!

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym festiwalu.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (21)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę